• Home

21 лютого 2017

ДЕФІЦИТ. СПРАВЕДЛИВОСТІ…

210217 7Днями серед старих паперів виявив один надзвичайно цікавий документик. Його, певен, добре пам’ятають ті, хто був вже дорослим на зорі Незалежності. І, мабуть, навіть не підозрюють про можливість існування чогось подібного ровесники цієї історичної події. Але з ЇЇ Величності Історії не так просто щось викинути. Як і чимось непевним її доповнити. А ще, пригадаймо мудрість, - все пізнається у порівнянні…

…Оце «Запрошення для отримання товарів для жінок», віддруковане у Ровенській облдрукарні на схожому на тодішній обгортковий папері. З жалю гідною подобою захисту від підробки у вигляді якогось тьмяного візерунку. Воно, оте запрошення, було, по-суті, набором талонів на право купівлі товарів. Причому товарів самої гострої необхідності. Право, суворо регламентоване часовими вимірами.

Читать далее

РОЗМОВА З ШАХРАЄМ КОШТУВАЛА ДВАДЦЯТЬ П’ЯТЬ ТИСЯЧ….

210217 6Впродовж минулого року до чергової частини Радивилівського відділення поліції надійшло тридцять два повідомлення по факту шахрайства. З початку січня цього року – уже близько десятка..  

…Якщо раніше жертвами пройдисвітів ставали одинокі літні особи, то наразі в категорії обманутих – жителів всіх вікових категорій.

Найбільш поширеними аферами залишаються купівля – продаж товарів через мережу Інтернет, телефонні повідомленнями про затримання близьких родичів, які нібито вчинили злочин, а також афери із кредитними банківськими картками.

Читать далее

ВИВАЖЕНІ РІШЕННЯ НА ТЛІ ЕКОНОМІЧНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ

210217 4Міські депутати переглянули ставки місцевих податків та зборів, затвердили граничну чисельність та штати працівників закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту, засновником яких є Радивилівська міська рада. Загалом, винесли позитивні рішення з більш як двох десятків питань порядку денного під час роботи чергової, шістнадцятої сесії, яка відбулась минулої п’ятниці, десятого лютого.

Читать далее

ВАЖЛИВО ЗУСТРІЧАТИСЯ З ЛЮДЬМИ

210217 3Днями у залі засідань міської ради народний депутат України від Дубенського виборчого округу О.Дехтярчук проводив особистий прийом громадян.

Ті, хто прийшли на зустріч з депутатом, піднімали теми різного характеру: звернення стосувалися не лише отримання допомоги на лікування, а й питань щодо якості соціального захисту вояків АТО, мізерної орендної плати за земельні паї, облаштування автобусної зупинки та впорядкування огорожі на сільському кладовищі в с.Перенятин тощо.

-          На деякі моменти я особливо хочу звернути увагу, - підвів підсумок після проведення зустрічі з жителями району О.Дехтярчук. -

Читать далее

БІЛЬ В ПАМ’ЯТІ – АФГАНІСТАН

210217 1Саме таким він залишився і в душах воїнів, хто пройшов пекло тієї, вже далекої, війни. Хто повернувся живим, хто й досі носить її жорстокі наслідки на своєму тілі. Суворі обличчя ветеранів Афгану, а в очах – безмежний жаль за бойовими побратимами, котрі назавжди лягли в землю на тій війні.

Позавчора біля пам’ятної стели у міському парку відбулися покладання вінків, поминальне богослужіння та траурний мітинг, приурочені 28-ій річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану. Без будь-якого примусу, за велінням серця сюди прийшли десятки жителів міста та населених пунктів району. Прийшли, разом з керівництвом міської ради, районної ради та райдержадміністрації скласти данину пам’яті не лише загиблим на тій війні, а й тим афганцям, хто вже відійшов у вічність за ці роки.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них