• Home

22 лютого 2017

ВРЯТОВАНО УНІКАЛЬНІ АРТЕФАКТИ РОДИНИ РАДЗИВІЛЛІВ

220217 4На початку лютого було презентовано результати досліджень науковців Волинського краєзнавчого музею.Серед них найбільша увага була прикута до проведеного міждисциплінарного дослідження в криптах костелу Св. Трійці в смт. Олика Ківерцівського району, під час яких були віднайдені унікальні рухомі пам’ятки.

Таким «діамантом у попелі», стали так звані «трунні» портрети фундатора костелу Альбрехта Станіслава Радзивілла, великого канцлера литовського протягом правління трьох королів Речі Посполитої, та його дружини Кристини Анни Любомирської. Атрибуцію проведено на підставі роботи Пітера Данкерса де Рей «Портрет Альбрехта Станіслава Радзивілла», написаного в 40-і роки XVII ст.

Читать далее

БЕРЕЖЕНОГО – БОГ БЕРЕЖЕ

220217 3Триває зима. Статистика свідчить, що саме в такий період значно збільшується кількість пожеж. Стаються займання, переважно, в житловому секторі, внаслідок порушення громадянами вимог пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

Халатність самих господарів призводить до травмування та навіть загибелі когось із членів родини. Лише з початку лютого на території Рівненщини сталось 32 пожежі, на яких 4 людини загинуло та ще 2 отримали опіки. Працівникам ДСНС з вогняної стихії вдалося врятувати життя 9 чоловік.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКІ…

220217 2(щоденник фронтового кореспондента)

Випав перший сніг. Троє вояків грають у сніжки. Забери з них «броники» і «калашмати» - пацани та й годі, ніби й війни нема. І руїн - також, а навкруги - лише будинки рідного Радивилова, що на Рівненщині, бо вони – друзі з дитинства. Розумію, ті, хто їх знає ближче, можливо, мають інше, своє власне судження, але це думка людей, котрі живуть у мирі, – вони й уявити не можуть, що таке війна! Не хочу хвалити своїх героїв і писати з кожного якийсь ідеальний портрет. Намагаюся знайти у кожному саме той штрих, те зерно, яке посіяла у них тричі клята війна. Щоби кожен, хто їх знає, сказав: «Схожий!».Але, шановний читачу, перепрошую: портрет кожного писатиму не на фоні природи, осяяної сонячним промінням та блакитного неба, а на тлі й у мороці каторжно-важких труднощів війни…

Читать далее

ТЕПЛИЙ ДІМ - ЕКОНОМІЯ РОДИННОГО БЮДЖЕТУ

220217 1Про побутові й економічні чинники, які б допомогли суттєво знизити вартість комунальних послуг у щомісячних платіжках, головам ОСББ м.Радивилова розповіли представники Ощадбанку з м.Рівне В. Літвінчук, Г.Ткачук, а також представник Світового банку М. Лук’яненко.

… Йдеться про вигідну енергоощадну кредитну програму, яку надає держава через Ощадний банк України та Укргазбанк. За її унікальними умовами, позичальникам може бути повернено навіть до 75-ти відсотків тіла кредиту. Фінансова підтримка розрахована як жителів багатоквартирних будинків, так і на мешканців індивідуальних домоволодінь, і здійснюється в рамках співпраці України з Європейським Союзом у питаннях, що стосуються переведення країни на режим ощадливого використання енергоресурсів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них