• Home

08 березня 2017

ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ УЖЕ Й В КОЗИНІ?!

080317 2На «козинському перехресті» постав справжній бархан із близько сорока тонн побутового непотребу. При поверхневому огляді стихійного сміттєзвалища, яке утворилося на в’їзді в село всього за одну ніч, місцеві жителі виявили достатньо доказів того, що неприємним вантажем з ними безцеремонно «поділилася» засмічена по зав’язку столиця Західної України. Про черговий «брудний» рейс звідтіля засвідчують численні візитівки львівських фірм та організацій, касові чеки з торговельних закладів міста Лева.

Читать далее

НА ПЕРЕВИХОВАННЯ - З МІТЛАМИ ШИКУЙСЬ!

080317 1«Громадяни алкоголіки, хулігани, дармоїди! Хто хоче попрацювати?» Класика трудової дисципліни, за якою проходив перевиховання непутящий батько чотирьох дітей у відомому кіношедеврі Л.Гайдая, не збавила обертів і в наші дні. Для законопорушників, яким визначено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, відповідним рішенням сесії міської ради затверджено перелік об’єктів та видів суспільно-корисної діяльності.

У списку трудових обов’язків, які передбачені у проголосованому депутатами рішенні, звісно ж, відсутні виправні роботи на лікеро-горілчаному заводі, як і «…наряди на м’ясокомбінат…». Натомість, покарані за скоєння дрібних злочинів будуть активно долучатися до усіх видів суспільно-корисних робіт.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них