• Home

10 березня 2017

ПОСВЯТА У ЮНІ МУЗИКАНТИ

100317 5Справжня весна, яка завжди спонукає до пробудження, оновлення і надиху, принесла іще одне музичне свято у Радивилівську дитячу школу мистецтв. Минулої п’ятниці, 3 березня, в концертній залі школи зібралися учні, вчителі, батьки та гості, аби урочисто прийняти в музичну сімю наймолодших школярів.

Читать далее

ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ ВІДНАЙШЛИ Й НА СИРНОВІЙ

100317 3«Львівське сміттяуже й в Козині?!» так називалась недавня публікація на сайті:«На «козинському перехресті» постав справжній бархан із близькосорока тонн побутового непотребу. При поверхневому огляді стихійного сміттєзвалища, яке утворилося на в’їзді в село всього за одну ніч, місцеві жителі виявили достатньо доказів того, що неприємним вантажем з ними безцеремонно «поділилася» засмічена по зав’язку столиця Західної України. Про черговий «брудний» рейс звідтіля засвідчують численні візитівки львівських фірм та організацій, касові чеки з торговельних закладів міста Лева.»

Але поки матеріал готувався до друку в тижневику, зявились нові факти про подорожі львівського сміття територією нашого району. Днями на обговорення місцевої спільноти у соцмережі Facebook було викладено любительський відеоролик, де група людей стала на заваді розвантажуванню великогабаритного автомобіля на сміттєзвалищі, що поблизу села Баранне ( саме там Радивилівське КП «Комунальник» утилізовує тверді  побутові відходи, зібрані від населення).

Читать далее
Китайские телефоны и все для них