• Home

23 березня 2017

КАФЕ БЕЗКОШТОВНО НАГОДУВАЛО 10000 ВІЙСЬКОВИХ!

Кафе "Шарм" на Полтавщині пригощає українських військових та волонтерів безкоштовними обідами. Заклад розташований у містечку Чутове, обабіч траси Київ-Харків, якою бійці їздять в АТО.

Читать далее

НАВЧАЮЧИ ДІТЕЙ ЛЮБОВІ ДО БОГА

230317 3Живим струмком Господнього вчення торкається дитячих сердець недільна школа «Вітрила надії», яка вже три десятиліття діє при церкві Євангельських християн баптистів.  
Це є християнська школа, у якій сповідуються цінності та чесноти, вчителі вчать дітей молитися, вивчають з ними Слово Боже і допомагають дітям впроваджувати християнські істини у їхньому практичному житті. Крім біблійних занять, діти  займаються рукоділлям, співають у дитячому хорі. Люблять вихованці і пізнавальні поїздки до лісу, і кататися санчатами у зимову пору, а також щороку велика кількість дітей відпочивають у літньому дитячому таборі « Стежинка до Ісуса», що уже кілька років поспіль проходить у мальовничому  селі Баранне.

Читать далее

ЗОРЕПАДОМ ЛЕТЯТЬ РОКИ…

230317 2Відділ народних інструментів веде свою історію з моменту відкриття  у 1967 році  в  Радивилові  музичної школи.  
        Першими вчителями були Андрощук  Микола Миколайович, викладач по класу баяна  і Почтарук Іван Григорович, викладач по класу акордеона.
       А вже наступного року було відкрито клас бандури,  першим викладачем, котра  навчала дітей  грі на цьому прекрасному інструменті була Заїчек  Ліна  Петрівна.  Після об’єднання класів баяна, акордеона та бандури  і  було створено народний відділ. У 1971 році відкривається клас домри. Цей напрямок музичної освіти започаткувала Гассан Валентина Іванівна. Для популяризації народних інструментів, народної пісні і танцю під її керівництвом  створюється оркестр народних інструментів.

Читать далее

ВІД ДУШІ - ОНУКАМ, ДІТЯМ, УКРАЇНІ...

230317«Якби я мав магічну силу, таке б суспільство змайстрував, щоб кожен мешканець держави себе комфортно почував…»
… Вірші на аркушах, списаних від руки – звична справа у редакційному круговерті днів. Наче гострокрилі ластівки, вони злітаються щоліта, весни, щозими й осені до нашої творчої майстерні. І якщо за їх появою слідує згода самих авторів -  продовжити знайомство з журналістами, за кожним із цих рукописів ми відкриваємо для себе і для вас, шановні наші читачі, багатогранний світ талантів, які живуть у, здавалося б, пересічних людях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них