• Home

27 березня 2017

З-ПОМІЖ ШКОЛЯРІВ ВИЗНАЧЕНО «СУПЕРЧИТАЧІВ»

270317 7Достойними переможцями районного етапу 13-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  «Книгоманія – 2017» стали дівчата: семикласниця Радивилівського НВК «школа№1-гімназія » Ольга Стасюк та учениця 6 класу, жителька с.Теслугів, Анна Веремей. Юні ерудитки невдовзі продовжать боротьбу у четвертому обласному етапі конкурсу. А головною нагородою для них буде поїздка до Львова та участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться у  червні цього року.

Читать далее

СЛУЖБА «102» ІНФОРМУЄ (23.0317)

270317 4ВПІЙМАЛИ… «ХЕВІ-МЕТАЛІСТА»
Із заявою про крадіжку речей побутового вжитку до дільничного інспектора поліції звернулася 60-річна жителька району. Остання повідомила, що невідома особа в ніч з 16 та 17 березня проникла на її господарство та викрала металеві лещата і кувалду.

Читать далее

ТУРБОТА ПРО ВЕТЕРАНІВ – СВЯЩЕННИЙ ОБОВ’ЯЗОК

27037 2Не з порожніми руками до сивочолих героїв завітали напередодні відзначення 73-ї річниці визволення від нацизму міста та району заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, очільники ветеранських організацій Д. К.Воронко, В.А.Бондар. Вони привітали учасників бойових дій 1941 – 1945 років за адресами їх проживання, вручаючи вітальні листівки та продуктові набори.

Читать далее

ПОКОЛІННЯ ГЕРОЇВ ОБ’ЄДНАЛА КАЛИНА

270317 1Минулої п’ятниці в міському парку відбулась глибоко символічна акція пам’яті «Посади калину». Приурочена вона була 73-й річниці визволення міста та району від німецько-фашистської окупації та 30-річчю створення районної ветеранської організації, першим головою якої був М.К.Горлач. Солдатські руки, які захищали українську землю від нацистської навали більш як сім десятиліть тому, та  руки тих, хто боронив її суверенність у зоні проведення АТО вже в наші дні, заклали вздовж Алеї Слави калиновий гай.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них