• Home

березня 2017

29 березня 2017

СОЛІДНІ ЗАРОБІТКИ БЕЗ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

290317 5через лічені місяці стануть реалією у сусідньому місті
Як ми вже інформували, нещодавно у сусідніх Бродах для журналістів Бродівського, Золочівського та Радивилівського районів було організовано брифінг. З представниками місцевих ЗМІ спілкувалися генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій Гаврильчик, директор Бродівського виробничого підрозділу Юрій Дуда та керівник проекту будівництва від генерального підрядника ПРАТ «Агробудмеханізація» Олександр Шутковський. Під час брифінгу, зокрема, зазначалося, що ТзОВ «Електроконтакт Україна» сьогодні активно розвивається, нарощуючи виробничі потужності та пропонуючи бажаючим працювати тут широкий перелік вакансій. Також організатори брифінгу дали вичерпні відповіді на ряд запитань журналістів.

Читать далее

НА СПОМИН ПРО ОДНОКЛАСНИКА

290317 4Завтра, 25 березня, минає 80 років з дня народження нашого однокласника та товариша – Юрія Виноградова. Він міг би бути прекрасним сім’янином, люблячим батьком і ласкавим дідусем. Але Юра пішов із життя у розквіті сил і таланту. Доля відміряла йому лише 22 роки…
Він народився в старовинній радзивілівській родині. Батько за національністю був росіянином, мати – чешка. Вона походила з чеської родини Градіців. Брати її побудували двоповерховий будинок в центрі міста. У ньому в повоєнний період на першому поверсі знаходились магазини, а на другому – контора райспоживспілки. В ній працював батько Юрія – Віктор Виноградов (1907-1975), головним бухгалтером. Тепер на цьому місці височить триповерховий довгобуд (кажуть, майбутній готель).

Читать далее

ЗНАННЯ МОВ – КЛЮЧ ДО УСПІХУ

290317 3Проведення предметних тижнів в школі має дуже важливе значення, як виховне так і розвиваюче. Тиждень англійської мови, який проходив в Підзамчівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, не тільки поглибив кругозір учнів, а й сприяв розвитку творчої майстерності. На завершення тижня  Савчук О. О.  підготувала казкове свято під назвою « ABC» з учнями початкових  класів. Ведучі Ю. Грушицька та О. Бондар познайомили усіх присутніх з іноземною мовою – англійською. На свято до  першого класу завітала Королева ( Т. Тівон) та Маленький принц (М. Залізняк), які запропонували учням пригадати алфавіт, цифри, кольори та вислови на англійській мові.

Читать далее

…ТОРКАЮЧИСЬ СТРУН ДИТЯЧИХ ДУШ

290317 2Відділ струнно-смичкових інструментів, порівняно, невеликий за кількістю викладачів та учнів, але за роки своєї діяльності досягнув значних успіхів.
Започаткувала роботу відділу у 1969 році Сім’ярчук (зараз Кальмук) Олена Антонівна ,  відомий  в області викладач Рівненської музичної школи № 2, учні якої є лауреатами багатьох конкурсів. А далі історію струнно-смичкової родини створювали: Біргер Анна Семенівна, Кохан (Бакаленко) Любов Василівна,  Грушкевич Леся Миколаївна, Солдат Надія Богданівна, Шаблій Наталя Степанівна.

Читать далее

…СТЕЖКАМИ РІДНОЇ ШКОЛИ

З нагоди відзначення 50-річного ювілею Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» учням 7-В класу (класний керівник Гуглик Г.І.) організували тематичний виховний захід.

290317 1Неспроста за шкільними партами, поряд з семикласниками,  можна було помітити і декотрих батьків. Вони - колишні учні, випускники школи, яким тут завжди гостинно відчинені двері.   Діти з цікавістю слухали розповіді своїх батьків Л.М.Юсюк, Т.А.Воронко, Т.П.Мовчан, а також вчителя математики  С.В. Беднарську, яка теж здобувала загальну середню освіту у міській першій школі,  з якою великою любов’ю вони згадували свої найкращі шкільні роки, веселих однокласників, мудрих учителів. Гостем ювілейного свята була також вчителька молодших класів навчально-виховного комплексу Т.О.Жолнович, яка разом з дітьми провела умовну екскурсію назад у минуле, пригадавши, якими несміливими та кумедними вони вперше переступили поріг школи.

Читать далее

27 березня 2017

З-ПОМІЖ ШКОЛЯРІВ ВИЗНАЧЕНО «СУПЕРЧИТАЧІВ»

270317 7Достойними переможцями районного етапу 13-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  «Книгоманія – 2017» стали дівчата: семикласниця Радивилівського НВК «школа№1-гімназія » Ольга Стасюк та учениця 6 класу, жителька с.Теслугів, Анна Веремей. Юні ерудитки невдовзі продовжать боротьбу у четвертому обласному етапі конкурсу. А головною нагородою для них буде поїздка до Львова та участь у фестивалі дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться у  червні цього року.

Читать далее

«СПОРТИВНІ НАДІЇ РАДИВИЛІВЩИНИ» - СТАРТУВАЛИ

270317 5Минулої неділі  в спортивному залі Радивилівського НВК «Школа №2-ліцей», відбулось урочисте відкриття відкритої першості комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Радивилівської об’єднаної територіальної громади з нагоди Дня звільнення міста Радивилів від нацистських загарбників.
У  програму змагань включено змагання з баскетболу, футболу та легкоатлетичного кросу.

Читать далее

СЛУЖБА «102» ІНФОРМУЄ (23.0317)

270317 4ВПІЙМАЛИ… «ХЕВІ-МЕТАЛІСТА»
Із заявою про крадіжку речей побутового вжитку до дільничного інспектора поліції звернулася 60-річна жителька району. Остання повідомила, що невідома особа в ніч з 16 та 17 березня проникла на її господарство та викрала металеві лещата і кувалду.

Читать далее

А ПАМ'ЯТЬ – БЕЗСМЕРТНА!..

270317 3Минулої неділі, 19 березня, місто відзначало 73-ю річницю визволення Радивилова і району від гітлерівських загарбників. З цієї важливої нагоди, після збору учасників торжества біля міської ради, відбулася традиційна церемонія покладання вінків до пам’ятників, що увічнили подвиг воїнів Другої світової війни. Вінки та квіти також лягли на могили Героїв Радянського Союзу Павла Стрижака, Андрія Демьохіна, Миколи Маркелова і Опанаса Волковенка, похованих на Меморіалі Слави.

Читать далее

ТУРБОТА ПРО ВЕТЕРАНІВ – СВЯЩЕННИЙ ОБОВ’ЯЗОК

27037 2Не з порожніми руками до сивочолих героїв завітали напередодні відзначення 73-ї річниці визволення від нацизму міста та району заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, очільники ветеранських організацій Д. К.Воронко, В.А.Бондар. Вони привітали учасників бойових дій 1941 – 1945 років за адресами їх проживання, вручаючи вітальні листівки та продуктові набори.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них