• Home

04 квітня 2017

«КАКТУС» БЕЗ КОЛЮЧОК, ЯКИЙ ЗАЦВІТАЄ… МОЛОДІЖНИМИ ПРОЕКТАМИ

040417 7Минулої неділі учні старших гімназійних класів Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» взяли участь у одноденному англомовному семінарі-практикумі під назвою «Кактус». За сприяння колишнього випускника школи Олександра Костюка, нині - студента Тернопільської медичної академії, майбутнього лікаря-анестезіолога, дев’ятеро волонтерів, студентів різних українських вишів, які вже мають досвід роботи у створенні соціально-значущих проектів за програмою «Practice Cactus», прибули до Радивилова: не лише вдосконалити розмовний рівень англійською у місцевих школярів, а й розвинути їхні лідерські навички.

Читать далее

В ЧИСЛІ ОБЛАСНИХ ПРИЗЕРІВ – ЧИТЕЦЬ-ДЕКЛАМАТОР З РАДИВИЛОВА

040417 6За результатами обласного огляду-конкурсу декламаторів та юних поетів під назвою «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», який вже традиційно проводиться серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, третє призове місце серед читців молодшої вікової категорії здобув талановитий вихованець міського Будинку школяра Вадим Гурнік.

Читать далее

НЕ ДО ШКОЛИ - ДО РЯТУВАЛЬНИКІВ

040417 5Цього понеділка приміщення 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Радивилів заповнило два десятки галасливих школярів: на екскурсію до підрозділу завітали учні міської школи № 2. Рятувальники ознайомили дітей із пожежно-рятувальними автомобілями та їхнім оснащенням, розповіли про особливості служби в службі з надзвичайних ситуацій,й навели приклади порятунку людей у небезпечних життєвих випадках.

Читать далее

ПІД ВАРТУ - ІЗ ЗАЛИ СУДУ

040417 4Водію, винному в загибелі працівників Радивилівської РДА, змінено запобіжний захід.
Трагічна ДТП сталася торік 14 вересня між селами Грушвиця та Зелений Гай у Рівненському районі. Під час зіткнення двох авто загинули троє працівників Радивилівської райдержадміністрації та ще одна людина отримала тяжкі тілесні ушкодження. Райсуд призначив винуватцеві ДТП покарання з іспитовим строком, а Апеляційний суд цей вирок скасував.

Читать далее

МІЦНИЙ ОЗНАЧАЄ БЕЗПЕЧНИЙ

040417 3Цієї пори на ставку Лев’ятинському впадає в очі одразу два значущі  перетворення: у висохле вщент плесо, нарешті, повернулась вода, а на знищеному корозією мості, який експлуатувався вже більш як півстоліття, розпочато ремонтні роботи.
Щойно сприятливими стали погодні умови, як бригада працівників Радивилівського КП «Комунальник» взялась за демонтаж зруйнованих перил та монтування нового обгородження по обидва боки мосту.

Читать далее

НА ЧАСІ - СТВОРЕННЯ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ

040417 2Депутати міської ради підтримали проект рішення про прийняття із спільної власності територіальних громад району на бюджетне утримання об’єднаної громади центральної районної бібліотеки, дитячої бібліотеки, а також мережі публічно-шкільних книгозбірень, розташованих на території населених пунктів об’єднаної громади з їхнім майном та книжковими фондами.

Читать далее

СЛУЖБА «102» ІНФОРМУЄ (30.0317)

040417 1У «кримінальному тренді» - шахрайство он-лайн
Кожного дня хтось вигадливий збагачує свої кишені за рахунок довірливого. Ну, взяти, наприклад, хоча б заїжджені до дір історії торгівлі шахраїв  віртуальними товарами в мережі Інтернет. Аванс, оплачений за товар на картинці монітора,  не дає гарантії, що ви невдовзі станете його власником.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них