• Home

07 квітня 2017

НАШІ – ПЕРШІ! НЕ З ТОГО КІНЦЯ…

070417 5На стадіоні оздоровчого табору «Веселка» відбулися змагання з футболу, як один з етапів відкритої першості КДЮСШ Радивилівської об’єднаної територіальної громади з футболу, серед команд ДЮСШ 2005-2006 р.н., з нагоди Дня звільнення міста Радивилова від нацистських загарбників.
В цих змаганнях взяли участь наступні команди: м. Броди 1,  м. Броди 2,  м. Буськ, м. Дубно, м. Золочів, с. Козин, м. Радивилів КДЮСШ та «Метеор». Команди-учасники були поділені на дві групи: група А та група Б. В групі А брали участь: м. Дубно, м. Буськ, м. Броди 2, Козин;  групі Б: Золочів, Броди 1, Радивилів та «Метеор».

Читать далее

УСМІШКИ ВІД ЛІСНИЧОГО

070417 4Цьогоріч, у перший день літа, ветерану районної журналістики Антону Філімовичу Лісничому виповнюється вісімдесят три. Поважний вік та стан здоров’я не дозволяють йому продовжувати активну газетярську діяльність. Зате під час нашого спілкування колишній редактор районної газети щедро ділиться спогадами про роки роботи в редакції, колег, керівництво району, оповідає справді курйозні життєві історії. А під час мого недавнього візиту до нього на квартиру, передав дещо зі своїх рукописів: «…може використаєш колись у газеті». Отож і використовуємо, у якості першоквітневих гуморесок-придибенцій, які він сам помістив під рубрикою «Буває, хіба ні?».

Читать далее

СЕРЦЕ ВІДЧУЄ, А ПЕНЗЛИК - ВИМАЛЮЄ

070417 3Ніщо так тонко та влучно не може передати краси та енергетики одного моменту, увіковічнивши його, як мистецтво пензля. І не важливо, чи це рука досвідченого художника, чи учня-початківця. Головне – відчувати серцем. Саме цьому мистецтву і навчають своїх виконавців викладачі художнього відділу Радивилівської дитячої школи мистецтв, який відкрився  у 1983 році.
У цей час, будучи завучем школи, неабияких зусиль для створення та становлення відділу доклав Боярчук Володимир Петрович - викладач по класу баяна та мистецтвознавець. Завжди енергійний, творчий, позитивний та відкритий для колег і учнів, він був променем натхнення для усіх. Викладаючи шкільні дисципліни, зокрема, історію мистецтв, Володимир Петрович засівав в душах своїх учнів мистецькі зерна, прищеплював любов та розуміння прекрасного.

Читать далее

НАВЧАЮТЬ ДІТЕЙ РОЗУМІТИ МИСТЕЦТВО

070417 2Музично-теоретичний відділ Радивилівської дитячої школи мистецтв є об’єднуючою ланкою всіх відділів школи. Він допомагає глибше пізнати мистецтво, слухати, сприймати та  розуміти музику. Основна мета відділу – навчання музичній грамоті, розвиток у дітей творчого мислення, уяви, пам’яті, слуху. Тут учні мають змогу опанувати знаннями з музичної літератури, елементарної теорії музики та сольфеджіо.
Відділ розпочав свою діяльність з моменту відкриття закладу - у 1967 році. Першим викладачем музично-теоретичних предметів і хорового класу був директор школи Гутенмахер В.Є. Згодом до педагогічного складу відділу в різний час приєдналися Матюшок Марія Никонівна, Кірсанова Людмила Михайлівна, Кітріш (Самусенко) Людмила Михайлівна, Векслер Поліна Матвіївна, Грико Людмила Вікторівна, Бакаленко Наталія Костянтинівна, Шиманський Анатолій Костянтинович.

Читать далее

У МУЗИЦІ – БУТТЯ, ЖИТТЄВА МУДРІСТЬ, ЛЮБОВІ, ВІРИ І НАДІЇ СВІТ…

060417 1Відділ духових інструментів почав свою роботу в 1970 році, коли викладач  Михайлов Валерій Миколайович відкрив  у  музичній школі  клас кларнета. Але прекрасному музиканту-виконавцю, на жаль, нелегко давалася  робота з дітьми, які вимагали великого терпіння, уваги та гнучкого підходу, і  невдовзі  він залишив школу.
Викладачем, який пройшов на відділі великий шлях: від витоків - до  сьогоднішніх вагомих досягнень у царині духової музики, став Пизов Семен Ілліч. У вересні 1972 року молодий фахівець, випускник  Дубенського  культосвітнього училища, набирає перших шість вихованців. А вже наступного навчального року кількість учнів  класу збільшилася втроє.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них