• Home

15 квітня 2017

НЕДАЛЕЧКО – ЧЕРВОНЕ ЯЄЧКО!

150417 4Писанка з давніх-давен  була  священним оберегом-символом України,  яку наші предки дарували одне одному на Великдень з побажаннями щастя.
Напередодні одного з найвеличніших християнських свят – Світлого Воскресіння Христового -  у міському будинку культури було проведено  майстер-клас з писанкарства. Провідний   методист  з  фольклору   Л.С. Федорчук  розповіла  дітям, які відвідують гурток вокалу, про  давні традиції, пов’язані з  написання писанок. 

Читать далее

«ЗРОБИ РАДИВИЛІВСЬКУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ!»

150417 1Радивилівська міська рада повідомляє про легкий спосіб заробити 100 грн. за одну фотографію або коротке відео – особисто від міського голови.
Для цього не знадобиться багато зусиль. Усі знають, де на території Радивилівської громади
знаходяться стихійні сміттєзвалища, ліквідація яких передбачає здійснення значних видатків із місцевого бюджету і які створюють багато клопоту комунальникам, незручності для жителів громади та взагалі становлять загрозу екології.
З таненням снігів вилізли на поверхню сліди нашого безкультур’я – сміття на узбіччях доріг, на схилах біля населених пунктів, на узліссях, у парках та в багатьох інших місцях. Проблема ця була і, на жаль, є. Бо за бажанням „бути в Європі”, про що останнім часом так багато говориться, ми не поспішаємо вчитись екологічної культури. Чому українці не соромляться смітити? Тому, що засмічують вулиці, парки через свою байдужість.
Чесно кажучи, це вже дістало, далі миритися з цим не можна. Ми будемо боротися з проблемою сміття як жорсткими, так і ліберальними методами. Кожен із вас може нам допомогти в цьому, а також ще й заробити трохи грошей у цей нелегкий час.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них