• Home

18 квітня 2017

І СВІЧКА МОЖЕ СТАТИ ДЖЕРЕЛОМ ЗАЙМАННЯ

180417 5Свято Воскресіння Христового, або Великдень - одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню. Зокрема - свічок і лампадок.
 Вогонь знає лише одне: завжди можна завітати туди, де господарює халатність, безвідповідальність, байдужість. Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор - головна причина мало не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, стихійність їх поведінки.

Читать далее

РЕЙТИНГ ДРУЖИН ПО ЗНАКУ ЗОДІАКУ

180417 4Хто тут сама краща жінка і дружина у Всесвіті? Відповідь очевидна, але все таки! Давай подивимося, що про це скажуть зірки. Ми з'ясували, хто краща дружина по знаку зодіаку, а з якою панночкою треба бути поакуратнішим.
12 місце - Скорпіон
З біса красива, шалено приваблива і дуже розумна. Жінка-скорпіон - гірша дружина у світі. Адже чоловік, який бере її в дружини, продає себе в справжнє рабство! Без сумнівів, служити такій дорогоцінній панночці почесно і приємно, але, поки звикатимеш до її складного характеру, встигнеш заробити лисину, еректильну дисфункцію і пенсію по старості.

Читать далее

ЧИ Ж ЖУРНАЛІСТИ ВИННІ?

180417 3Цю інформацію з потоку інтернет-новин свого часу використали і ми на сторінках тижневика «Сурми Радзивілів». Вона, звісно, була шокуючою, але не викликала сумнівів щодо правдивості. Проте жваве обговорення, що розгорілося пізніше у соціальних мережах, змусило й нас трохи глибше зануритися у суть трагічного випадку та все, що з ним пов’язане…
«…І ще трохи про журналістські побрехеньки, якими тиждень кішила стрічка новин, що аж нудило...Пам'ятаєте, про зграю собак, жінку та як її загризли, відгризли голову та інші страхи, від яких кров холонула ...Так от. Собаки не відгризали голову жінки, у якої стався серцевий напад - стверджують волонтери разом з Яною Олійник в спільноті "Від Тарнополя до Тернополя", які на вихідні навідалися на хутір Шаварівка неподалік Тернополя, де стався трагічний випадок з літньою жінкою.

Читать далее

ПРИМНОЖУЮЧИ ЛЮБОВ ДО КНИГИ

180417 2Згідно календарно – тематичних планів,  у  другому  та десятому  класах  провідним бібліотекарем публічно – шкільної  бібліотеки  с. Дружба проведено бібліотечні уроки на тему: «Ознайомлення учнів з поняттям  «абонемент» та роботою бібліотекаря на абонементі.
Формування навичок добирати книги на різні теми»;  «Довідкова література: словники, довідники, енциклопедії». Діти із задоволенням ознайомилися з цікавими  книгами, довідниками, словниками, енциклопедіями, а також з краєзнавчими матеріалами про наше село.

Читать далее

ВІВАТ ТОБІ, РІДНА ШКОЛО!

180417 1Ювілей школи - це не тільки історична віха, але і можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя і педагогічний талант рідній школі.
У цьому році наша школа святкує 50- річний ювілей. Тож ми - учні , вчителі, батьки, випускники різних років, кажемо : «Віват тобі, рідна школо!».Саме під такою назвою відбувся виховний захід учнів 7-Г класу (кл. кер. Морозюк Л.В.) з нагоди відзначення ювілею закладу .
Цікавими були спогади вчительки-пенсіонерки Валентюк В.Д., яка у далекому 1967 році вперше привела першачків у нашу школу, та тодішнього першокласника Хмеля В.Д. Гості розповіли семикласникам історію створення, розвитку та піднесення закладу.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них