• Home

21 квітня 2017

У РАДИВИЛОВІ СУДИТИМЕ ВІДРЯДЖЕНИЙ СУДДЯ З ДЕМИДІВКИ

210417 3У вересні минулого року з Радивилівського районного суду звільнився останній суддя. Відтоді у районі справи не розглядають. За ініціативи Апеляційного суду Рівненської області суддя Демидівського районного суду Дмитро Мельник відряджений працювати у Радивилів.
Упродовж шести місяців Дмитро Мельник здійснюватиме правосуддя у Радивилівському районному суді. За повідомленням сайту Вищої ради правосуддя, ВРП підтримала подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з рекомендацією на відрядження судді до Радивилівського районного суду Рівненської області у зв’язку з надмірним рівнем судового навантаження.

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (станом на 15.04.17)

210417 2НЕДОВГО ТІШИЛАСЬ УКРАДЕНИМ

Позаминулої середи, 12 квітня, о 20.10 до поліцейських звернувся 77-річний житель м.Радивилів з тим, що того дня, близько 13.00, він виявив відсутність золотої каблучки, яка знаходилася в одній із кімнат його будинку. Проведеними пошуковими заходами було встановлено особу, яка поцупила каблучку власника вагою близько трьох грам.

Читать далее

ОБ’ЇЖДЖАЮЧИ КОРОВУ, НЕ ВПОРАВСЯ З КЕРУВАННЯМ

210417 1Дорожньо-транспортна пригода з трагічними наслідками трапилася у Чистий Четвер поблизу Крупця: на смузі зустрічного руху зіткнулися дві іномарки. В результаті дорожньо-транспортної пригоди двоє пасажирів «Тойоти» 20-ти й 33-ох років загинули на місці, а водія з численними травами доправили у реанімацію Радивилівської районної лікарні, де за його життя боролися лікарі. На жаль, дива не сталося: чоловік за кілька годин помер, оскільки отримані травми виявилися несумісні з життям.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них