• Home

23 квітня 2017

“ПАСХА ДЛЯ ПОМЕРЛИХ”

230417 4: як поводитися на кладовищах у поминальні дні
Дехто буквально розуміє традицію нести крашанки, пасочки, печиво на могилки. Мовляв, це пригощання для спочилих предків, близьких людей. Щоб теж відчули і розділили з усіма живими світлу радість Воскресіння Христового.
Одні господині традиційно печуть на Пасху побільше і залишають невеликі пасочки та крашанки (або навіть найкращу та найбільшу, ще й свячену), щоб у Провідну неділю чи інший день покласти їх на рідні могилки.
Інші знову печуть та фарбують свіжі, а також варять коливо — спеціально для поминання померлих на Батьківський день.

Читать далее

ВЕЛИКДЕНЬ В НАШІЙ ХАТІ

230417 3Виставка-вернісаж великодніх пасок була організована в Крупецькій сільській раді  бібліотекарем ПШБ с. Крупець  Бугайкіною О. М. та діловодом загального відділу Є.Л.Олійник.
Свято Пасхи, Світлого Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, наповнює  весь православний люд любов’ю, миром, злагодою, добром. І щоб свято прийшло до кожної людини, працівники Крупецької сільської ради, вирішили, принесені на вернісаж паски та крашанки, передати на гостину проживаючим в Радивилівському відділенні стаціонарного догляду для постійно або тимчасово проживаючих .

Читать далее

ВЕЛИКОДНЬОЮ ВОДИЦЕЮ ОКРОПЛЕНІ

230417 1, з просвітленими та радісними лицями, поверталися минулої неділі від храмів міста та району прихожани релігійних громад різних конфесій. Адже цьогоріч світле свято Воскресіння Христового разом, в один день, відзначали всі християни планети.
Погода нинішнього квітня щедра на несподіванки, тож більшість прихожан врахували це, збираючись на недільну службу освячувати Великодні кошики.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них