• Home

25 квітня 2017

ТЗОВ «ЕЛЕКТРОКОНТАКТ УКРАЇНА» ЗАПРОШУЄ ВАС НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

250417 3Мрієте побачити, як виготовляються складові до легендарних автомобілів BMW, Mercedes, Opel, Audi та Porsche? Хочете стати частиною команди європейського підприємства? Досі не вірите, що в Україні можна офіційно отримувати гідну заробітну плату?
У Золочівському виробничому підрозділі ми покажемо Вам специфіку виробництва кабельних мереж, яке незабаром стартує у Бродах.

Читать далее

КРАЩИЙ СЕРЕД ЮНІОРІВ

260417 1Минулого вівторка у  м.Червоноград Львівської області стартував спідвей ний сезон. На мототреці «Гірник» імені Ігоря Марка пройшов перший етап відкритого чемпіонату.  
Окрім найкращих гонщиків України, в цьогорічний чемпіонат заявилися спідвеїсти з Польщі (Томаш Ремпала, Маріуш Фірлей, Давид Стахира та Павел Месьонц), Італії (Гульєрмо Франчетті) та Аргентини (Факундо Альбін). Оглянути змагання на спідвейний стадіон «Гірник» у Червонограді (один з небагатьох в Україні оснащений надувними антитравматичними відбійниками-бандами на всіх віражах та штучним освітленням) прийшло понад три тисячі глядачів.

Читать далее

ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ МАНДРУЄ ПО КРАЇНІ

250417 1Пасха, Великдень, Христове Воскресіння – назви, які об’єднують одне і те ж: Воскресіння Христа та його перемогу над злом. Це подія, яке знаменує собою початок весни. Свято, як приносить духовну радість. Найбільший християнський празник, який показує, що життя наше не марне.
Цього року свято Пасхи припало на 16 квітня: коли ми, втомлені холодом зими, нарешті змогли відчути теплу руку весни. На Великдень з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Для діток це особливе свято, адже можна вдосталь їсти пасочки, дзвонити в дзвони, цокатися крашанками…
В понеділок, на другий день Пасхи Христової, Свято-Покровський храм в с. Підзамче був наче дитсадок: звідусіль було чутно дитячі голоси.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них