• Home

27 квітня 2017

«ПІДПРИЄМНИЦЯ». У ВІСІМДЕСЯТ!..

270427 5У Сестратині поліцейські ліквідували незаконну точку продажу самогону. Господиня вже була оштрафована за виготовлення оковитої, однак догана гривнею не  послугувала бабусі уроком…

Читать далее

ЩОБ ЖИТЛОВА ЗАБУДОВА НЕ СУПЕРЕЧИЛА ІНТЕРЕСАМ ГРОМАДСЬКОСТІ

270417 4У відповідності до чинного законодавства, яке здійснює регулювання містобудівної діяльності, минулої п’ятниці в залі засідань міської ради  відбулося громадське  обговорення детального плану території земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні ТОВ ШТП "Маяк", і розташована за адресою: вулиця Героїв, 11.

Читать далее

З ВІЗИТОМ У ВЕРБСЬКУ САНАТОРНУ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ

270417 3Велике значення у роботі МЦ СССДМ  відіграють благодійники, які безкорисливо допомагають нужденним і є великою підтримкою у роботі соціальних працівників.
Саме перед великими святами ці люди першими приходять на допомогу працівникам центру. Завдяки принесеному одягу, іграшкам, продуктам харчування, сім’ї, які знаходяться в складних життєвих ситуаціях мають змогу отримати гостинці до свят.

Читать далее

ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ"

270417 2Рясніє талановитими людьми українська земля. Буйним паростком на її теренах проріс і талант учениці 9 класу Башарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Ясеновської Валентини, яка стала одним із переможців у номінації «Естрадний вокал» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірковий грамофон талантів», що днями проходив у м.Львові.

Читать далее

ДО ПРЕДКІВ З ПОКЛОНАМИ І КВІТАМИ. ЖИВИМИ

270417 1Минула поминальна неділя зібрала на місцях останнього спочинку їх рідних та близьких тисячі жителів громади та району. Після завершення літургійної молитви на міському та сільських кладовищах відбулись хресні ходи та освячення могил.
Хтось частіше, хтось рідше, з тих чи інших причин, навідуємося ми на це священне місце, де вічним сном сплять ті, що є корінням роду. Вклоняємось їх пам’яті, подумки звітуємо про прожиті миті, здобутки та втрати, згадуємо їх найбільш важливі поради та повчання. Не раз шпетимо себе: рідко, ой рідко сюди заходжу, забуваю про найдорожчих людей, не приводжу сюди діток, онуків, правнуків.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них