• Home

28 квітня 2017

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (станом на 15.04.17р.)

280417 3Спершу чаркувалися, тоді були б рубалися…
До чергової частини Радивилівського відділення поліції надійшло повідомлення від 16-річної жительки району про те, що за місцем проживання її родичі влаштували сімейну сварку. Щоб врегулювати конфлікт на місце події негайно виїхала група швидкого реагування патрульної поліції. Було встановлено, що того дня два брати посиділи за чаркою, а коли вже були добряче напідпитку, взялися  з’ясовувати  родинні стосунки.

Читать далее

ЗА КУБОК І ПЕРШІСТЬ - У НОВІЙ ФОРМІ!

280417 2Міський голова М.Карапетян вручив гравцям футбольної команди с.Гаї-Лев’ятинські п'ятнадцять комплектів сучасної спортивної форми.
Такий сюрприз від місцевої влади виявився навіть дуже доречним: у цьому сезоні гравці збірної с.Гаї-Лев’ятинські впевнено обійшли суперників-вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.

Читать далее

ЛІКВІДАТОРІВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ - ВСЕ МЕНШЕ

280417 1Позавчора у міському парку Т.Шевченка, біля пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської аварії, відбулися заходи з відзначення 31-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.
Стрижнем цього зібрання жителів міста та району стала поминальна панахида по ліквідаторах аварії на ЧАЕС, проведена священиками міського Свято-Олександра Невського храму та церковного хору.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них