• Home

квітня 2017

28 квітня 2017

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (станом на 15.04.17р.)

280417 3Спершу чаркувалися, тоді були б рубалися…
До чергової частини Радивилівського відділення поліції надійшло повідомлення від 16-річної жительки району про те, що за місцем проживання її родичі влаштували сімейну сварку. Щоб врегулювати конфлікт на місце події негайно виїхала група швидкого реагування патрульної поліції. Було встановлено, що того дня два брати посиділи за чаркою, а коли вже були добряче напідпитку, взялися  з’ясовувати  родинні стосунки.

Читать далее

ЛІКВІДАТОРІВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ - ВСЕ МЕНШЕ

280417 1Позавчора у міському парку Т.Шевченка, біля пам’ятного знака ліквідаторам Чорнобильської аварії, відбулися заходи з відзначення 31-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.
Стрижнем цього зібрання жителів міста та району стала поминальна панахида по ліквідаторах аварії на ЧАЕС, проведена священиками міського Свято-Олександра Невського храму та церковного хору.

Читать далее

27 квітня 2017

«ПІДПРИЄМНИЦЯ». У ВІСІМДЕСЯТ!..

270427 5У Сестратині поліцейські ліквідували незаконну точку продажу самогону. Господиня вже була оштрафована за виготовлення оковитої, однак догана гривнею не  послугувала бабусі уроком…

Читать далее

ЩОБ ЖИТЛОВА ЗАБУДОВА НЕ СУПЕРЕЧИЛА ІНТЕРЕСАМ ГРОМАДСЬКОСТІ

270417 4У відповідності до чинного законодавства, яке здійснює регулювання містобудівної діяльності, минулої п’ятниці в залі засідань міської ради  відбулося громадське  обговорення детального плану території земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні ТОВ ШТП "Маяк", і розташована за адресою: вулиця Героїв, 11.

Читать далее

З ВІЗИТОМ У ВЕРБСЬКУ САНАТОРНУ ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ

270417 3Велике значення у роботі МЦ СССДМ  відіграють благодійники, які безкорисливо допомагають нужденним і є великою підтримкою у роботі соціальних працівників.
Саме перед великими святами ці люди першими приходять на допомогу працівникам центру. Завдяки принесеному одягу, іграшкам, продуктам харчування, сім’ї, які знаходяться в складних життєвих ситуаціях мають змогу отримати гостинці до свят.

Читать далее

ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ"

270417 2Рясніє талановитими людьми українська земля. Буйним паростком на її теренах проріс і талант учениці 9 класу Башарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Ясеновської Валентини, яка стала одним із переможців у номінації «Естрадний вокал» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірковий грамофон талантів», що днями проходив у м.Львові.

Читать далее

ДО ПРЕДКІВ З ПОКЛОНАМИ І КВІТАМИ. ЖИВИМИ

270417 1Минула поминальна неділя зібрала на місцях останнього спочинку їх рідних та близьких тисячі жителів громади та району. Після завершення літургійної молитви на міському та сільських кладовищах відбулись хресні ходи та освячення могил.
Хтось частіше, хтось рідше, з тих чи інших причин, навідуємося ми на це священне місце, де вічним сном сплять ті, що є корінням роду. Вклоняємось їх пам’яті, подумки звітуємо про прожиті миті, здобутки та втрати, згадуємо їх найбільш важливі поради та повчання. Не раз шпетимо себе: рідко, ой рідко сюди заходжу, забуваю про найдорожчих людей, не приводжу сюди діток, онуків, правнуків.

Читать далее

26 квітня 2017

МОЛИЛИСЯ ЗА УПОКІЙ ДУШІ… ЖИВОГО ЧОЛОВІКА!

260417 2Житель Радивилова побачив своє фото в Луцьку… на стенді Героїв Небесної Сотні…
Фото живої-живісінької людини, яка навіть не була ані на Євромайдані, ані в АТО, «провисіло» серед портретів померлих три роки. У Луцьку житель міста Радивилів Рівненської області Віталій Смолінський знайшов свою фотографію на стенді Героїв Небесної сотні у Луцьку, повідомляє УНІАН.
Як повідомив Смолінський в соціальній мережі, його фото, яке помилково було розміщено на стенді замість фотографії Героя Небесної сотні, жителя села Фурманка Уманського району Черкаської області Віталія Смоленського, побачили друзі.

Читать далее

25 квітня 2017

ВЕЛИКИЙ ДЕНЬ МАНДРУЄ ПО КРАЇНІ

250417 1Пасха, Великдень, Христове Воскресіння – назви, які об’єднують одне і те ж: Воскресіння Христа та його перемогу над злом. Це подія, яке знаменує собою початок весни. Свято, як приносить духовну радість. Найбільший християнський празник, який показує, що життя наше не марне.
Цього року свято Пасхи припало на 16 квітня: коли ми, втомлені холодом зими, нарешті змогли відчути теплу руку весни. На Великдень з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Для діток це особливе свято, адже можна вдосталь їсти пасочки, дзвонити в дзвони, цокатися крашанками…
В понеділок, на другий день Пасхи Христової, Свято-Покровський храм в с. Підзамче був наче дитсадок: звідусіль було чутно дитячі голоси.

Читать далее

23 квітня 2017

“ПАСХА ДЛЯ ПОМЕРЛИХ”

230417 4: як поводитися на кладовищах у поминальні дні
Дехто буквально розуміє традицію нести крашанки, пасочки, печиво на могилки. Мовляв, це пригощання для спочилих предків, близьких людей. Щоб теж відчули і розділили з усіма живими світлу радість Воскресіння Христового.
Одні господині традиційно печуть на Пасху побільше і залишають невеликі пасочки та крашанки (або навіть найкращу та найбільшу, ще й свячену), щоб у Провідну неділю чи інший день покласти їх на рідні могилки.
Інші знову печуть та фарбують свіжі, а також варять коливо — спеціально для поминання померлих на Батьківський день.

Читать далее