• Home

02 травня 2017

ЧОРНОБИЛЬ – ПОДИХ НОВОГО ЖИТТЯ?

020517 4Чорнобильська зона відчуження – це 2600 квадратних кілометрів території, з якої відселили жителів після аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року. За час відсутності людини більша частина зони відчуження вкрилася молодим лісом, і на колишніх полях та в покинутих селах владарюють лише дикі тварини.Природа, що постраждала від  ядерної катастрофи більш як три десятиліття тому, розпочала своє відновлення. Лише за кілька кілометрів від епіцентру вибуху четвертого реактора станції сімейство бобрів спорудило житло на березі ставка. Чорнобильського неба знову торкаються своїми крилами птахи, а дорогами безпечно снують мурахи.

Читать далее

А ПОТІМ НАРІКАЄМО: КУДИ ПОДІТИСЯ З ДІТЬМИ?

020517 3Гойдалка за гойдалкою, на наших очах вандали систематично знищували новенькі дитячі майданчики, що їх встановила місцева влада поблизу центральної міської площі всього якихось 5-6 років тому. І ось перед нашими очима – сумний вінець цієї вакханалії: замість відпочинкових осередків у веселкових тонах – як німий докір бездіяльності місцевих поліцейських, та й, чого гріха таїти – людській байдужості,  залишилися стояти, та вкопані у піщаний покрив, обідрані до жалюгідності, каркаси…

Читать далее

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, БУВАЄ ТАКИ ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ!

020517 2Камікатсу (Kamikatsu) - невелике містечко в Японії який навіть за місцевими мірками відноситься до переробки сміття ну дуже серйозно. У 2003 році жителі прийняли екологічну міську програму і з тих пір сортування сміття досягла просто епічних масштабів. Сміття в місті сортують по 34 позиціях (при тому що 3-4 це вже дуже добре). Потім жителі самостійно приносять розсортоване сміття в центр переробки, де робочі перевіряють, чи немає зайвих речей в смітті, і висипають в великі баки. 

Читать далее
Китайские телефоны и все для них