• Home

04 травня 2017

ПАМ’ЯТІ ЛІКВІДАТОРІВ ПРИУРОЧЕНИЙ

040517 4Міжобласний турнір з футболу пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції відбувся минулої неділі, 30 квітня, в Підзамчому.  
Участь у його відкритті взяли міський голова М.Карапетян, заступник голови О.Пастух, в.о. старости Підзамчого Л.Воронко., голова районної організації ліквідаторів-чорнобильців І.Степанюк, голова районної організації інвалідів І. Воронко, керівники районних організацій воїнів-афганців В.Вознюк та В.Ярмусь.

Читать далее

ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ НАМИСТО БАРВИСТЕ

040517 3Приємний подарунок у вигляді видовищного звітного концерту жителям та гостям міста цієї весни знову підготувала велика й творча родина Радивилівського НВК «школа№2-ліцей». Минулої п’ятниці на сцені міського будинку культури всіма відтінками людських емоцій заіскрилось справжнє сузір’я талантів, що їх демонстрували як учні, так і вчителі навчального закладу.

Читать далее

НАРДЕП ВІДВІДАВ КРУПЕЦЬКУ ОТГ

040517 2Із робочим візитом на території Крупецької ОТГ побував народний депутат Олександр Дехтярчук.
В ході візиту нардеп в супроводі сільського голови Віталія Мошкуна зустрівся із трудовими колективами Крупецької, Срібненської, Довгалівської загальноосвітніх навчальних закладів та колективом дошкільного навчального закладу «Сонечко» села Крупець.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них