• Home

29 травня 2017

ШОУ ТАЛАНТІВ ВДАЛОСЯ НА СЛАВУ!

290517 5Юні обдарування об’єднаної громади демонстрували свої вміння у найрізноманітніших мистецьких напрямках: минулої неділі у міському  будинку культури  відбувся  творчий конкурс.  
 Вокалісти, музиканти, читці і танцюристи, віком від 4 до 21 року,  створили на сцені справжній калейдоскоп мистецьких візерунків. Вітаючи гостей та учасників, ведуча конкурсного відбору Алла Комар висловила надію, що в майбутньому більшість із цих, поки що, аматорів сцени, неодмінно поповнить ряди української зіркової еліти.  У тім, що кожен із 40 учасників  приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова,  пісні, музики, хореографії, а ще — доброзичливість у серці, бажання творити, засвідчила більш як двогодинна видовищна концертна програма.

Читать далее

ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ ЖИТТЯ В ОБ’ЄДНАНІЙ ГРОМАДІ

290517 4Минулого тижня в Крупецькій об’єднаній громаді приймали представників Рівненського регіонального відділення асоціації міст України.
Асоціація міст України – це єдина Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, яка бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування,  реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу членам асоціації, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв'язки між містами.

Читать далее

ПСЕВДО-БАНКІР ОБНУЛИЛА РАХУНОК

290517 3Скільки б не застерігали правоохоронці, в тому числі - і через засоби масової інформації, аби жителі міста й району були більш обачними та належним чином реагували на випадки телефонних шахрайств – громадяни, на жаль, й далі ведуться на злодійські махінації.

Останнє цьому підтвердження - випадок із 46-річною жителькою міста, який стався цими днями. На її мобільний телефон задзвонила невідома особа, та, представившись працівницею «Ощадбанку», повідомила, на перший погляд, невтішне…

Читать далее

КВІТАМИ ТА ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ

290517 2вшанували пам'ять всіх, хто в боротьбі за українську ідею отримали тавро «ворог народу» та загинули від жорстоких вироків.
Вже традиційно, жалобні заходи у Радивилові супроводжувалися молебнем та покладанням вінків до пам’ятного знака  жертвам політичних репресій. Хвилиною мовчання та молитвою всіх невинно закатованих  вшанували секретар міської ради І.Герасимчук, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, голова районної державної адміністрації О. В.Ващук та голова районної ради В.М. Кондик, парафіяни Свято-Вознесенської церкви, жителі міста. Богослужіння провів настоятель Свято-Вознесенського храму о. Юрій (Бурліков).

Читать далее

ПІДСУМКИ РОБОТИ У 2016 РОЦІ ДЕПУТАТІВ ЗАДОВОЛЬНИЛИ

290517 1У порядок денний чергової двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась 18 травня 2017 року в залі засідань міської ради, було включено наступні питання: Про  Звіт міського голови про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2016 рік; Про міську програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей  та родин мобілізованих – жителів Радивилівської об’єднаної територіальної громади; Про міську Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2021 роки; Про Програму запобігання  виникненню  лісових і торф’яних пожеж  та забезпечення їх ефективного  гасіння  на період  2017-2021 років на території Радивилівської ОТГ;

Читать далее
Китайские телефоны и все для них