• Home

31 травня 2017

31 травня 2017

ВИШИВАЛИ, КУВАЛИ, ЩЕ Й МЛИНЦЯМИ ЧАСТУВАЛИ!

310517 5Вперше гостем і учасником святкування Дня міста в Радивилові, яке відбулось в суботу, 27 травня, став Рівненський центр професійно-технічної освіти обласного центру зайнятості.
Впродовж вечора адміністрація, майстри виробничого навчання та слухачі проводили для міської молоді профорієнтаційні змагання, експрес-діагностику, аби допомогти визначитися, спеціалістом якої сфери діяльності їм краще стати у майбутньому. Глядацьку цікавість до наметового містечка, розгорнутого центром професійно-технічної освіти, де проходили різноманітні майстер-класи за професіями "Вишивальник", "Перукар", "Візажист", "Манікюрник", підігрівали ще й заманливі аромати вареного-печеного частування, апетитно викладеного для безкоштовної дегустації.

Читать далее

СВІЖИМИ БАРВАМИ ЗАГРАЛА МИСТЕЦЬКА ПАЛІТРА

310517 4Нещодавно у концертній залі школи мистецтв відбувся чудовий концерт фортепіанної та камерної музики, який подарували учні Рівненського музичного училища Інна Чалик та Віра Дегонюк (клас викладача Ковальчук Л.О.) та викладач РДГУ Наталія Вернюк. Діти захоплено слухали сольні виступи та ансамблеву гру на фортепіано та віолончелі.
Наступна музична зустріч відбулася  з  учнями Львівської середньої спеціалізованої школи-інтернату ім. С.Крушельницької. Викладач  десятирічки для особливо обдарованих дітей  Георгій Лошаков - колишній випускник нашої школи.

Читать далее

НАС ЧЕКАЄ ЛІТО!

310517 3У пришкільному дитячому оздоровчому таборі «Котигорошко» Радивилівського НВК “Школа №1 – гімназія” відбулося відкриття табірної зміни «Пізнаємо і відкриваємо країни ЄС» (начальник табору Шимчук О.І.).

Читать далее

ПРАВЕДНИКИ НАРОДІВ СВІТУ

310517 2Сімдесят п’ять років тому, 29 травня 1942 року увійшло у домівки жителів Радивилова як «чорний» день ( про нього я писав у нашому тижневику 25 травня 2012 року). Тоді біля хутора Пороховня есесівці розстріляли 1350 євреєв. За час окупації нашого міста гітлерівцями було вбито понад 3,5 тисячі євреєв, а в районі – понад 7 тисяч чоловік.
Серед незлічених моторошних військових злочинів нацистів найстрашнішою за жорстокістю, розмахом і наслідками була кампанія по винищенню єврейського населення.

Читать далее

УРОК ПАМ'ЯТІ ГОЛОКОСТУ

310517 1У понеділок, 29 травня, в міському історичному музеї відбувся урок пам"яті "Винищення єврейського населення в Рівненській області та Радивилівському районі". Присутні студенти та викладачі професійного ліцею ознайомились з виставкою по даній темі.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них