• Home

06 червня 2017

РАЗОМ ТАКИ ЛЕГШЕ!

060617 3Сповнений неоднозначних вражень повернувся з традиційної наради поштовиків району, основним питанням якої була організація передплатної кампанії на друге півріччя 2017 року.
Нашим листоношам найбільше, надзвичайно, болить рівень отримуваної ними зарплатні, що не сягає навіть половини так розрекламованої урядом цифри. Бо ж і працюють вони при далеко не повній зайнятості: таким чином адміністрація поштового відомства намагається уникнути відповідальності за невиконання урядових вимог. Водночас заробітні плати київського та й рівненського начальства здатні вразити будь-кого…

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (станом на 01.06.17)

060617 2Крадене добре приживеться?..
Очевидно, таке «народне» спостереження мотивувало 64-річну  жительку Теслугова висмикнути з чужого квітника трояндовий кущ.
 До відділення поліції надійшло повідомлення від жительки с.Теслугів про те, що з території, прилеглої до сільського кафе «Зустріч», невідома особа здійснила крадіжку куща троянди.

Читать далее

ПОСЛУГИ НАДАВАТИМЕ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

060617 1Відтепер цілий ряд важливих послуг мешканці Рівненської області зможуть отримати у власних населених пунктах. В Україні стартував проект пересувних сервісних центрів, які  їздять по країні, щоб надавати послуги.
Мобільні сервісні центри – це автомобілі з сучасним обладнанням, які  за графіком їздять по Україні, та надають відповідні послуги. Якщо раніше щоб зареєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія або отримати його міжнародний тип, подати запит на отримання довідки про відсутність судимостей треба було їхати у Рівне, Сарни, Дубно чи Володимирець, то тепер всі ці послуги самі приїдуть до людей.
Мобільний сервісний центр МВС виїжджає за поданим запитом від органів місцевого самоврядування. На основі поданих заявок від місцевої влади регіональний сервісний центр МВС складає щомісячно список населених пунктів і графік виїздів. Відтепер і в Радивилові МСЦ надавати послуги мешканцям Радивилова та інших населених пунктів Радивилівського району, послуги надаватимуться на прилеглій території до приміщення КП «Комунальник» за адресою м. Радивилів, вул. Кременецька, 52 ( з 11.00 до 16.00 год  08 червня 2017 року).

Читать далее
Китайские телефоны и все для них