• Home

09 червня 2017

ПО БЕНЗОКОСІ ТА БЕНЗОПИЛЦІ - НА ОКРУГ

090617 4отримали після завершення позачергової двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання в.о старост Радивилівської об’єднаної територіальної громади для надання послуг малозабезпеченим та соціально незахищеним категоріям громадян у підтриманні порядку у садибах та підготовці до нового опалювального сезону.
На порядок денний сесії, яка відбулась позавчора, 7 червня, у залі засідань міської ради, було винесено наступні питання:

Читать далее

РАЙСЬКИЙ КУТОЧОК - ВЛАСНИМИ РУКАМИ

090617 3За підсумками цьогорічного конкурсу "Двір зразкового благоустрою" приємну відзнаку за дбайливо облаштовану садибу отримала родина Тетяни Миколаївни Бернадської.
Зразкова господиня, чий двір милує око ще далеко з вулиці, працює сімейним лікарем районної лікарні. Судячи з того, як щільно, незалежно від сезону, юрбляться біля її кабінету і дорослі, і маленькі пацієнти, можна стверджувати, що Тетяну Миколаївну поважають, як професіонала медичної справи, неодмінно бажаючи потрапити на прийом, як кажуть, до лікаря від Бога.

Читать далее

ГОРІЛИ ХЛІВ, ДРОВА ТА СОЛОМА

090617 2У перший  день літа  черговий  караул  місцевої пожежно-рятувальної частини отримав повідомлення про пожежу господарської будівлі у с. Рідків. Прибувши  на  місце виклику, рятувальники виявили  відкрите горіння по всій площі хліва, розміром 4х10м (одночасно палали дерев’яні стіни та перекриття, приблизно 3тонни соломи та 5 м3 дров). Різкі пориви вітру створювали  загрозу займання ще й неподалік розташованим житловим будівлям. 

Читать далее

ШАНС НА ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ

У колишньому терапевтичному відділенні Радивилівської лікарні відбулося відкриття реабілітаційного центру для дітей з проблемами здоров’я.
090617 1Урочисті входини відбулися минулого четверга, 1 червня. Про важливість цієї структури для життя міста, району у своєму виступі, зокрема, наголосив гість центру, народний депутат України Олександр Дехтярчук. Він висловив свою подальшу підтримку, в тім числі – і фінансову, керівництву та батькам малят з вадами здоров’я, які проходитимуть тут інтенсивну реабілітацію. Щоб юні пацієнти центру почувалися комфортно й затишно, за сприяння  нардепа тут уже встановлено нові, енергозберігаючі вікна та двері.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них