• Home

11 червня 2017

ЯКИЙ СЬОГОДНІ ДЕНЬ? ЗЕЛЕНИЙ!

110617 4У  пришкільному таборі, що діє при Радивилівському НВК «школа№2-ліцей»,  пройшов  день у зелених барвах, який отримав ще й тематичну назву - "Зелений день". Учні провели табірний час у розмаї природи, у лісі, і це справило на них надзвичайне враження.

Читать далее

МОНТЕР КАБЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА – ПРОФЕСІЯ З ПЕРСПЕКТИВОЮ

110617 3З вересня у Радивилівському професійному ліцеї розпочнеться підготовка фахівців за спеціальністю «Монтер кабельного виробництва». Ініціатором такого нововведення стало ТзОВ «Електроконтакт Україна».
Про що думає абітурієнт, коли обирає майбутню професію? Мабуть, насамперед про можливість працевлаштуватися після навчання. На жаль, сьогодні підготовка кадрів не завжди відповідає потребам ринку, і після декількох років за партою чимало випускників залишаються без роботи за спеціальністю.

Читать далее

В ІМ'Я ЛЮБОВІ ТА ПРИМИРЕННЯ

110617 2Об'єднані спільною молитвою, у вівторок, третього дня Зелених свят віряни нашого міста, на чолі зі священиками, вже традиційно пройшли хресною ходою, відвідуючи оселі немічних та хворих.
Покаянний хресний хід, присвячений примноженню любові в серцях та душах місцевих жителів, стартував від храму Святого Олександра Невського. Людська вервечка, у якій співмірно вистачало як дорослих, так і зовсім юних прихожан храмів міста, подолала чималий маршрут.

Читать далее

ДЕНЬ У КОЛЬОРАХ ДИТИНСТВА

110617 1«Професійне свято» наймолодших наша громада відзначала під супровід дитячого сміху, веселощів, ігор та видовищного концерту:  на міській площі Незалежності пройшло розважально-пізнавальне свято «Територія дитинства».
Зранку на креативних та активних очікував пригодницький квест «У пошуках скарбів», під час якого  юні учасники малювали дитячу мрію, брали участь у запальному флеш-мобі, проходили випробування на творчих зупинках.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них