• Home

11 червня 2017

ЯКИЙ СЬОГОДНІ ДЕНЬ? ЗЕЛЕНИЙ!

110617 4У  пришкільному таборі, що діє при Радивилівському НВК «школа№2-ліцей»,  пройшов  день у зелених барвах, який отримав ще й тематичну назву - "Зелений день". Учні провели табірний час у розмаї природи, у лісі, і це справило на них надзвичайне враження.

Читать далее

В ІМ'Я ЛЮБОВІ ТА ПРИМИРЕННЯ

110617 2Об'єднані спільною молитвою, у вівторок, третього дня Зелених свят віряни нашого міста, на чолі зі священиками, вже традиційно пройшли хресною ходою, відвідуючи оселі немічних та хворих.
Покаянний хресний хід, присвячений примноженню любові в серцях та душах місцевих жителів, стартував від храму Святого Олександра Невського. Людська вервечка, у якій співмірно вистачало як дорослих, так і зовсім юних прихожан храмів міста, подолала чималий маршрут.

Читать далее

ДЕНЬ У КОЛЬОРАХ ДИТИНСТВА

110617 1«Професійне свято» наймолодших наша громада відзначала під супровід дитячого сміху, веселощів, ігор та видовищного концерту:  на міській площі Незалежності пройшло розважально-пізнавальне свято «Територія дитинства».
Зранку на креативних та активних очікував пригодницький квест «У пошуках скарбів», під час якого  юні учасники малювали дитячу мрію, брали участь у запальному флеш-мобі, проходили випробування на творчих зупинках.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них