• Home

13 червня 2017

ПІДХОДЬТЕ, ХЛОПЦІ: ТУТ ДИТИНА В КОРОБЦІ!

130617 5Несподіваний «сюрприз» базарного дня вдало підловив наш фотооб’єктив.

Головний герой кадру – Дмитрик, попри спільний протест батьків-підприємців, за місце для своїх забавок облюбував коробку з шкарпетками.

Читать далее

НА «ТОЙ СВІТ» ВІДПРАВИЛА В’ЯЛЕНА РИБА

130617 4А точніше – токсин ботулізму, що в ній містився.
За оперативною інформацією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів наприкінці травня в м. Києві було зареєстровано один летальний випадок захворювання на ботулізм та два випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, які вживали в їжу в’ялену рибу промислового виробництва, придбану в торгівельній мережі міста.
Що таке ботулізм, і як вберегтися від цієї хвороби, дає роз’яснення головний спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Людмила Парасюк:

Читать далее

ЗА МИЛОСЕРДЯ - ПОДЯКА ЩИРА!

130617 3У Радивилівській  організації  Товариства Червоного Хреста України проходив місячник милосердя.
Під час благодійної акції було зібрано та роздано малозабезпеченим родинам – жителям міста й району,  439 одиниць вживаного одягу та 25 вживаного взуття. Всього 17 осіб отримали благодійну допомогу у вигляді вживаного одягу та взуття.

Читать далее

«АНГЕЛ- ОХОРОНЕЦЬ» УКРАЇНСЬКИХ МУЗЕЇВ ТА ЗАМКІВ

130617 2П’ять років тому, 23 травня 2012 року, в автокатастрофі, що сталася у результаті серцевого нападу, загинув Герой України, директор Львівської галереї мистецтв, наш краянин, академік Борис Григорович Возницький. Похований на Личаківському цвинтарі у Львові.
Народився він 16 квітня 1926 року у селі Ульбарів Дубенського повіту Волинського воєводства. На початку 60-их років минулого століття Борис Григорович працював заступником директора Музею українського мистецтва у Львові, згодом очолив картинну галерею. Він часто бував  у Львівському університеті ім..І.Франка, розповідав нам, майбутнім історикам, про своє дитинство, роки навчання.

Читать далее

ПРОФСПІЛЧАНИ - В РОЛІ УЧНІВ

130617 1Відбувся заключний етап навчання у Школі  профспілкових переговірників.
 
   «Без демократії немає свободи. Захищати її та відновлювати там, де її порушено - це перший обов'язок кожного, хто любить свободу» - це вислів засновника фонду, який відображає всю сутність багаторічної роботи організації.
У рамках домовленостей Федерації профспілок України з Фондом ім. Фрідріха Еберта, Регіонального представництва в Україні та Білорусі,
активізувала свою роботу Школа профспілкових переговірників.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них