• Home

16 червня 2017

КОЖЕН РЕГІОН – АВТЕНТИЧНИМ ВІЗЕРУНКОМ

160617 4вишивали карту України більш як два місяці казначеї усіх областей, приурочивши таку мистецьку акцію до 25-річчя Незалежності.
Минулої п’ятниці в приміщенні міського будинку культури працівники управління Державної казначейської служби України в Радивилівському районі презентували незвичайний арт-виріб: карту, на якій наша держава розквітла у найрізноманітніших техніках вишивки.

Читать далее

ВИЗНАЧИЛИ, ЯК ОПОРНУ

160617 3На позачерговій двадцять третій сесії міської ради депутатською більшістю було підтримано проект рішення, відповідно до якого Підзамчівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримала багатообіцяючий статус опорного закладу.
У ході голосування було також припинено юридичні особи Башарівської загальноосвітньої школи (тепер вона функціонуватиме у статусі філії І-ІІ ступенів Підзамчівської ЗОШ), а Копанівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» та сільська дев’ятирічка, шляхом об’єднання, надалі функціонуватимуть як Копанівська філія НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Підзамчівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Радивилівської міської ради.

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ ( станом на 14.0617)

160617 2Пам’ятник з могили зняв за… неоплату
До працівників поліції звернулася жителька одного із сіл району. На місці поховання її близького родича жінка виявила відсутність надгробної плити.
При виїзді на місце події правоохоронці встановили, що на могилі померлого родича заявниці дійсно відсутня гранітна надмогильна плита сірого кольору.

Читать далее

ДЕНЬ МОЛОДІ: ПРОГРАМА

160617 1За сприяння Радивилівської міської ради,
управління молоді та спорту Рівненської ОДА
та  Рівненського обласного центру 
фізичного здоров
я населення «Спорт для всіх»

Читать далее
Китайские телефоны и все для них