• Home

18 червня 2017

ЧУДОТВОРНА СВЯТИНЯ, ЯКА ДОПОМАГАЄ ОНКОХВОРИМ

180617 5мандрує до Радивилова: містяни зможуть приклонитися до мироточивої ікони преподобного Гавриїла (Ургебадзе)  в четвер, 22 червня, у храмі Святого Олександра-Невського.
Як повідомив нашому виданню священик цього храму о.Ярослав, уже укладено графік перебування чудотворної святині на Радивилівщині. Відповідно до нього, наступного четверга (22 червня), о 16.00 годині, з церковного подвір’я – до мосту, дорогою на Крупець, вирушить хресний хід: відбудеться урочиста зустріч мироточивої ікони преподобного  Гавриїла; о 18.00 год. розпочнеться Всеношне богослужіння, о 6.00 годині ранку п’ятниці  – Водосвятний молебень, о 8.00 годині - початок Божественної літургії, по її закінченні відбудеться святковий молебень.

Читать далее

ЖИТТЯ ПІД МУЗИКУ

180617 315 червня минуло півроку, як відійшов у вічність талановитий музикант і педагог, чудова людина - Сташків Леонтій Михайлович.
Він народився 6 березня 1944 року в с.Калинівка Чортківського району Тернопільської області. З самого дитинства захоплювався музикою, народним співом, тому вирішив без вагань свою майбутню професійну діяльність пов’язати саме з музикою.
Після закінчення середньої школи в 1961 році та курсів хормейстерів при Чортківській музичній школі (1961-1962 роки) Леонтій Михайлович розпочав свою трудову діяльність вчителем музики і співів Зозулинської восьмирічної школи Заліщицького району на Тернопіллі.

Читать далее

СТАЛИ СУПЕРГЕРОЯМИ - ЗМІНИЛИ НА КРАЩЕ СВОЄ МІСТО

180617 2Учнівська команда " РадоDrive " Радивилівського НВК «Школа№1- гімназія» стала впевненим переможцем у півфіналі Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну»
Підбивати підсумки креативні, ідейні, винахідливі підлітки усіх українських регіонів зібралися в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки. Красива споруда, широкі коридори та привітні прицівники вітали учасників проекту у стінах навчального закладу. Із перших хвилин перебування там нас заполонив авантюризм та жага до перемоги. Хотілося усім розповісти про наше рідне містечко і про те, які зміни відбулися у ньому завдяки нашій участі у проекті.

Читать далее

НА ШКІЛЬНИЙ ПОРІГ – ЧЕРЕЗ 15 ЛІТ

180617 1«Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань,
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам’ятають,
Куди б не заїхав, не зайшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.»
Нещодавно зустріла вищевказані поетичні рядки, які є досить доречними, коли крізь плин часу зустрічаєш своїх однокласників. Ці 15 років - не мало і не багато, але у житті кожного із нас – випускників 2002 року Радивилівської ЗОШ №2 ім. П.Г.Стрижака, безперечно, відбулось чимало подій, були злети і падіння, успіхи та невдачі, здобутки та втрати.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них