• Home

23 червня 2017

В ДРУЖБІ РОЗГОРНУЛИ ПРОВІНЦІЮ АФГАНІСТАНУ

230617 4Організатором заходу виступила Радивилівська команда Ш.Т.У.Г. під командуванням Руслана Бормового.
Відтворенням проекту «Війна в Афганістані: 1979-1989 рр» місцеві страйкери  займаються, починаючи з 2011 року.

Читать далее

ВИЯВИЛИ ХВОРУ НА ХОЛЕРУ…

230617 3У середу, 21 червня, у Радивилівському центрі ПМСД відбулось тренувальне заняття на випадок виявлення такого небезпечного захворювання, як холера.
За умовним сценарієм, до лікарки міської амбулаторії Борової В.Г. звернулась пацієнтка, мешканка міста,зі скаргами на розлад кишечника, який почався вночі. При ретельному зборі епіданамнезу було встановлено, що хвора тільки-но повернулась з відпочинку у Домініканській республіці.

Читать далее

ДОРОГОЦІННОГО ЗДОРОВ’Я БАЖАЛИ ЛІКАРЯМ

230617 2На хвильку відклавши ін’єкції та крапельниці, змінивши білі халати на вихідне вбрання, медичні працівники Радивилівщини зібрались на урочистості  з нагоди свого професійного свята.  Минулої п’ятниці подяки й вітання тим, хто присвятив себе благородній справі – стояти на сторожі людського життя та здоров’я, звучали зі сцени міського центру дозвілля та мистецтв.

Читать далее

ДИТИНУ – В КРИНИЦЮ

230617 1У такий звірячий спосіб 30-річна бродівчанка позбавилась від новонародженого немовляти.
За повідомленням прес-служби поліції Львівської області, у понеділок, 19 червня, близько 16.30 до працівників Бродівського відділення поліції надійшла інформація від медиків міської лікарні про те, що до них з післяпологовою кровотечею поступила 30-річна мешканка міста Броди.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них