• Home

червня 2017

23 червня 2017

В ДРУЖБІ РОЗГОРНУЛИ ПРОВІНЦІЮ АФГАНІСТАНУ

230617 4Організатором заходу виступила Радивилівська команда Ш.Т.У.Г. під командуванням Руслана Бормового.
Відтворенням проекту «Війна в Афганістані: 1979-1989 рр» місцеві страйкери  займаються, починаючи з 2011 року.

Читать далее

ВИЯВИЛИ ХВОРУ НА ХОЛЕРУ…

230617 3У середу, 21 червня, у Радивилівському центрі ПМСД відбулось тренувальне заняття на випадок виявлення такого небезпечного захворювання, як холера.
За умовним сценарієм, до лікарки міської амбулаторії Борової В.Г. звернулась пацієнтка, мешканка міста,зі скаргами на розлад кишечника, який почався вночі. При ретельному зборі епіданамнезу було встановлено, що хвора тільки-но повернулась з відпочинку у Домініканській республіці.

Читать далее

ДОРОГОЦІННОГО ЗДОРОВ’Я БАЖАЛИ ЛІКАРЯМ

230617 2На хвильку відклавши ін’єкції та крапельниці, змінивши білі халати на вихідне вбрання, медичні працівники Радивилівщини зібрались на урочистості  з нагоди свого професійного свята.  Минулої п’ятниці подяки й вітання тим, хто присвятив себе благородній справі – стояти на сторожі людського життя та здоров’я, звучали зі сцени міського центру дозвілля та мистецтв.

Читать далее

ДИТИНУ – В КРИНИЦЮ

230617 1У такий звірячий спосіб 30-річна бродівчанка позбавилась від новонародженого немовляти.
За повідомленням прес-служби поліції Львівської області, у понеділок, 19 червня, близько 16.30 до працівників Бродівського відділення поліції надійшла інформація від медиків міської лікарні про те, що до них з післяпологовою кровотечею поступила 30-річна мешканка міста Броди.

Читать далее

20 червня 2017

ДЕНЬ МОЛОДІ: СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!..

200617 5За сприяння Радивилівської міської ради,
управління молоді та спорту Рівненської ОДА
та  Рівненського обласного центру 
фізичного здоров
я населення «Спорт для всіх»

ПРОГРАМА

святкування Дня молоді в містіРадивилові

25червня 2017 року

Читать далее

СВЯТО КНИГИ «ЧАС ЧИТАТИ»

200617 4ПРОГРАМА

м.Радивилів 25.06.2017

Гасло заходу: «Нечитання знесе Україну зі світу» (Євген Маланюк).

Початок о 11.00 год. біля приміщення Радивилівської районної ради.

ПРЕДСТАВЛЕНІ ВИДАВНИЦТВА:

-         «Свічадо”

-         “Видавництво Старого Лева

-         “Апріорі”

-         “Академія”

-         книгарня “Книжковий дворик”

Читать далее

ПОЗНАЙОМИЛИСЬ З ПРОФЕСІЄЮ «РЯТУВАЛЬНИК»

200617 3Гостями пожежно-рятувальної частини м.Радивилів  нещодавно стали школярі. На екскурсію до підрозділу завітали учні 3-4 класів Радивилівського НВК «школа № 2-ліцей».
Вже традиційно, вогнеборці розпочали знайомство дітей із буднями у частині із огляду пожежно-рятувальних автомобілів та їхнім оснащення.

Читать далее

ДАЙТЕ ДІТЯМ ШАНС БУТИ ЗАХИЩЕНИМИ

200617 2Коли приходить час вакцинувати дитину, у батьків виникає безліч питань. Сам факт, що в тіло малюка будуть вводити ослаблену інфекцію або компоненти інфекцій, часто навіює страх. Частина батьків виступають за вакцинацію, інша частина  - категорично проти.
Тож, найперше, нагадаємо, як працюють вакцини?

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРЕДСТАВЛЕНО ВИСТАВКУ СТАРОВИННИХ ІКОН

200617 1Коротке ознайомлення з експозицією проводить науковий працівник Аліна Дузінська. Із її слів, у фонді музею нині знаходиться всього півтора десятка старовинних ікон: усі вони, в різний період часу, були зібрані руками його працівників, левову частку у експозицію внесла колишній директор музею Наталія Мудрик.
Найстаріша та найбільша за розмірами ікона у виставковій залі – Образ Спасителя, намальований, на думку співробітниці музею, десь, приблизно, на початку 19 століття.  Чимало експонатів потрапило сюди із будівлі, де раніше розташовувалась церква с.Опарипси, із сіл Крупця, Баранного, а також – із звичайних людських осель.

Читать далее

19 червня 2017

НА ПОКЛІН – ДО КОЗАЦЬКИХ МОГИЛ

190617 1Минуло 366 років після битви між козаками Богдана Хмельницького та польським військом поблизу села Пляшева  та міста Берестечко, що на Волині. Щороку до національно історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» приїздять сотні людей, включно з першими особами країни.
До Пляшевої в ці дні вже традиційно з’їжджаються сотні людей, облаштовуючи тут цілі наметові містечка. На території заповідника було розгорнуто декілька локацій. Одна з найпопулярніших - козацьке містечко. Козацькі братства, які приїхали на Радивилівщину з усієї України, привезли зразки зброї, гармати, козацький одяг, польову кухню та коней.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них