• Home

01 липня 2017

НА ЗАХИСТІ ЛЮДСЬКИХ ПРАВ, ДЕРЖАВНОСТІ Й ДЕМОКРАТІЇ

010717 5Напередодні одного з головних свят нашої держави  - Дня Конституції України – в місті відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, а також організовано низку тематичних заходів.
Зокрема, у центральній міській бібліотеці відбувся показ документального  фільму про те, як Конституція увійшла в суспільне життя і стала головним оберегом нашої державності і демократії, а також пройшло засідання круглого столу на тему «Конституція – безпосередній чинний акт держави України».

Читать далее

В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ У НЕБІ НАД СЛОВ’ЯНСЬКОМ

010717 4У суботу, 24 червня, минуло три роки, відтоді, як з переносного зенітного комплексу російські найманці збили гелікоптер сил АТО Мі-8МТ. Під час тієї ворожої атаки загинули дев’ять військовослужбовців, троє з яких — члени екіпажу, та четверо співробітників СБУ. На борту перебували фахівці, які встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення Плану мирного врегулювання конфлікту на сході України, а серед них – і наш земляк, пілот-підполковник Андрій Бєлкін.

Читать далее

ЯСКРАВИЙ ТАНЦЮ СВІТ

010717 3демонстрували минулої п’ятниці гостям та жителям Радивилова вихованці дитячого хореографічного колективу «SOUL ART», який діє при міському центрі дозвілля та мистецтв.
Ансамбль танцю, який за багато років діяльності, поправу, вважається улюбленцем місцевого глядача, знову потішив красивою добіркою творчих номерів:  мовою пластики і синхронних рухів, діти відобразили більше двох десятків хореографічних замальовок у різних музичних стилях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них