• Home

05 липня 2017

РАДИВИЛІВСЬКА ВРОДА ПІДКОРЮЄ… СВІТ!

050717 4«Ура! Везу перемогу в Україну! Самий найвищий титул «Grand Prix Children Professional Model World - 2017» Яка я щаслива!», - з такої приємної новини для своїх друзів розпочала інформаційну картину тижня на персональній сторінці в Instagram «Юна принцеса України-2016», радивилівчанка Катерина Гузінська. На початок літніх канікул припала одна з найбільш відповідальних та довгоочікуваних подій в житті юної красуні: дівчинка спробувала свої сили і стала однією з кращих на міжнародному конкурсі краси, що проходив у Греції.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКА ВРОДА ПІДКОРЮЄ… СВІТ!

050717 4«Ура! Везу перемогу в Україну! Самий найвищий титул  «Grand Prix Children Professional Model World - 2017» Яка я щаслива!», -  з такої приємної новини для своїх друзів розпочала інформаційну картину тижня на персональній сторінці в Instagram «Юна принцеса України-2016», радивилівчанка Катерина Гузінська.

На початок літніх канікул припала одна з найбільш відповідальних та довгоочікуваних подій в житті юної красуні:  дівчинка спробувала свої сили і стала однією з кращих на міжнародному конкурсі краси, що проходив у Греції.

Читать далее

У ТВОРЧОМУ РОЗМАЇ ЛІТНЬОЇ ЧИТАЛЬНІ

050717 2Автор «коронованого» роману «Століття Якова» та багато інших творців художнього слова побували в Радивилові: минулої неділі у місті проходило масштабне свято книги під закликом «Час читати!».
Ніщо краще не стимулюватиме на контакт з книгою, ніж безпосереднє і хвилююче спілкування з людьми, багатими серцем: ціла плеяда українських поетів та прозаїків гостювала в Радивилові минулої неділі. Урочисте відкриття мистецької зустрічі відбулось просто на подвір’ї біля райдержадміністрації – у червневій світлиці,  під відкритим небом.

Читать далее

СВЯТО БАДЬОРОСТІ, КРАСИ, ЗАВЗЯТТЯ

050717 1: в Радивилові відзначили День молоді

Всім, хто відчуває себе молодим не лише за віком, але й душею, минулої неділі було підготовлено вельми насичену та різноманітну програму заходів. А стартували вони із силових змагань, що на майданчику біля міської служби молоді.
Тут облаштували місце для справжніх богатирських батлів: без ані найменших шансів на компроміс та поступ в спортивному суперництві. Не тільки місцеві парубки, а й учасники з сіл об’єднаної громади прибули, щоб продемонструвати фізичну вправність та міць м’язів, змагаючись  на кращий результат з піднімання штанги, гирі, поєдинку на руках – армрестлінгу.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них