• Home

12 липня 2017

…ІНАКШЕ СТАНЕМО ПОПЕРЕК ДОРОГИ ЖИВИМ ЛАНЦЮГОМ!

120717 4«Звернення до депутатів сільської ради Крупецької об’єднаної територіальної громади:
Нам, жителям сіл Ситне, Карпилівка, Гаї-Ситенські, Табачуки, Коти, стало відомо, що 23 червня цього року заступником Крупецького сільського голови Бондарчуком М.О., начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради Совою М.М., та депутатом Крупецької сільської ради Бабаком О.В., священиком с.Срібне, була організована зустріч із працівниками Ситненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вчителям і техперсоналу довели до відома інформацію, що з 2017-2018 навчального року Ситненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів припинить своє існування як юридична особа, ставши філією Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (СТАНОМ НА 05.07.17)

120717 3Збив пенсіонерку на пішоходному переході
У суботу, 1 липня, до Радивилівського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Почаївській трапилася дорожньо-транспортна пригода. На місці події було встановлено, що 28-річний житель міста, не врахував дорожньої обстановки і не вибрав безпечної швидкості, і, як наслідок, здійснив наїзд на 77-річну пенсіонерку. За поясненням водія, жінка саме ступила на пішохідний перехід.

Читать далее

ПОТРОЩИЛО ДЕРЕВА, ПОРОЗКРИВАЛО ДАХИ

120717 2Та, на щастя, минулося без людських жертв. Куди трагічнішими наслідки шквального дощу, який пронісся Радивилівщиною минулого тижня, були у сусідніх з нашою областях.
У четвер, 29 червня, негода накрила всю країну. Через дощ, грозу та пориви вітру 745 населених пунктів у 6 областях по всій Україні люди залишилися без електропостачання. Буревій, який супроводжувався потужною зливою, накрив Радивилівщину в другій половині дня. Загрозливий епіцентр негоди зосередився поза містом: хоча і її «шлейфу цілком вистачило», щоб вкласти додолу не один десяток дерев у приватних обійстях, дуже масштабну трощу дерев спричинила громовиця і в міському парку та його околицях.

Читать далее

СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ – ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК

120717 1На території Радивилівської об’єднаної громади створене та успішно функціонує громадське формування з охорони громадського правопорядку «Граніт». Вже більше десяти років команда добровольців, спільно з працівниками поліції, бере активну участь в охороні громадського порядку, припиненні адміністративних і кримінальних правопорушень та запобіганні їм.
Станом на червень поточного року, членами громадського формування «Граніт», спільно з працівниками Радивилівського відділення поліції, здійснено 38 рейдів по забезпеченню публічної безпеки та порядку. Під час таких патрулювань було виявлено два кримінальних та десять адміністративних правопорушень.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них