• Home

15 липня 2017

«НАДВЕЧІР’Я»: ЖИТТЄВЕ ТОК-ШОУ

150717 4«Надвечір’я» - в назві цій ще й пора життєва,
Ніби в далі голубій золотиться нива.
Сонце промені палкі нам ще посилає.
Хай же довго в цім житті вечір нас чекає!

Із чим у більшості людей асоціюється старість? Із глядінням онуків, посиденьками та теревенями із сусідами на лавочці, а ще постійними скаргами на здоров’я. Безрадісна картина. Однак є ті, хто не хоче миритися із подібним шаблоном, хто щодня знаходить можливість залишатися активним, позитивним та креативним. Адже у пенсіонерів є одна, але дуже вагома перевага перед рештою суспільства – наявність великої кількості вільного часу.

Читать далее

НЕБЕЗПЕЧНА ІГРАШКА: НА РІВНЕНЩИНІ БОРОТИМУТЬСЯ ЗІ СПІНЕРАМИ

150717 3Невідомій іграшці, яка вмить здобула популярність серед малечі, оголосили ледь не табу. На Рівненщині також звернули увагу на дивну іграшку для дітей під назвою "спінер".
У Держспоживспілці переконують, що вона несе загрозу для малечі та наводять інформацію, отриману з міжнародної системи повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик (RAPEX).

Читать далее

ЇХАЛИ ПО ГРИБИ, А ЗНАЙШЛИ…МІНУ!

150717 2Минулої неділі, в День рибалки, після не зовсім вдалої рибалки, я і мій товариш, завідуючий філією Гранівської ЗОШ В.С.Сова,  вирішили поїхати по гриби в бік с.Підвисокого. На польовій дорозі між плантаціями кукурудзи ми побачили на узбіччі  артилерійську міну часів Другої Світової війни.

Читать далее

ЖНИВА БЕЗ ВОГНЮ

150717 1На території Радивилівського району розпочалась  зернозбиральна кампанія. Зокрема в приватному підприємстві «Агро-Експрес-Сервіс» зернозбиральні комбайни одні з перших вийшли в поле. Державною інспекцією  з пожежної та техногенної безпеки Радивилівського району спільно з службою охорони праці даного підприємства, проведено спільні рейди щодо готовності зернозбиральної техніки до збирання врожаю, а також дотримання протипожежних заходів на жнивних полях. Під час рейдів проведено додаткові протипожежні інструктажі з практичним використанням засобів пожежогасіння.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них