• Home

16 липня 2017

НА СУКНІ БЛИЩАЛО … П’ЯТЬ ТИСЯЧ КАМІНЦІВ СВАРОВСКІ !

160717 3Не втомлюється приймати вітання з перемогою радивилівська семикласниця Катерина Гузінська, яка нещодавно повернулась з Афін: там проходив відомий міжнародний конкурс дитячої вроди «Children Professional Model World – 2017». Недаремно минули для зеленоокої красуні довгі місяці виснажливих приготувань, дефілювання та роботи над собою: «Яка я щаслива!», - згодом прокоментує в Instagram наша юна землячка, гордо демонструючи стрічку, де золотими літерами викарбувано  «Grand Prix» - найвищу авторитетну оцінку конкурсу краси серед дітей.
Разом із Катею демонструвати гармонію зовнішньої вроди та духовної краси до Афін з’їхалися ще два десятки учасниць з різних країн світу – італійки іспанки, румунки, гречанки тощо. Відповідно до умов конкурсу, кожна маленька конкурсантка з глибокою відповідальністю, притаманною дорослим б’юті-змаганням, мала дефілювати у конкурсному вбранні, презентувати національне  вбрання та вечірню сукню під час фінального виходу.

Читать далее

НЕЗВИЧНІ ЗВИЧАЇ УКРАЇНСЬКОГО ПОДРУЖЖЯ

160717 2Ви чули про щорічні ярмарки на дівчат; про ідентифікацію жінки "не людиною", можливість дружини отримати право голосу на громадських зборах, забравши його у свого ж чоловіка...? Минуле повсякдення українців рясніє всякими диковинками й цікавинками. Про деякі з тих, що побутували у подружньому житті українців, читайте тут.
Наприкінці ХVІ ст. серед українців побутував так званий "заговор малолітніх". Згідно з ним, батьки неповнолітніх дітей домовлялися про їхнє майбутнє одруження. Угода передбачала й розмір посагу/віна, а порушення її супроводжувалося значною матеріальною компенсацією.
Ще у ХVІІІ ст. чоловіків вважали відповідальними за поведінку своїх дружин, тому за порушення останніх карали саме їх (чоловіків).

Читать далее

ГРОМАДА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ХАРАКТЕР

160717 1Минулої п’ятниці, 7 липня, в Ситненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч керівництва Крупецької об’єднаної громади з жителями сіл Ситного, Карпилівки, Гаї-Ситенські.
Треба сказати, що така кількість людей збирається разом ціле хіба що на великі християнські свята у храмі Божому. Але питання, яке зробило нас однодумцями, усі ці довгі тижні не даючи спокою громаді, – не менш життєво важливе та, в нашому розумінні, зазіхало на святе – майбутнє дітей, які тут народились і виховуються.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них