• Home

19 липня 2017

У БАТЬКОВІ - ВОДНЕ ХРЕЩЕННЯ

190717 4Відбулося це важливе дійство на озері у неділю, 16 липня, провела обряд місцева громада християн віри євангельської (пресвітер Віталій Креселюк).
Чимало людей зібралося того дня на мальовничому березі ставу, причім не лише представників цієї релігійної конфесії. Святкове служіння провів заступник єпископа церков ХВЄ Рівненської області Степан Євтушенко. З вітаннями до присутніх звернулися в.о. старости села Батькова Анатолій Колдун, проповідник Роберт Моор з Канади, пресвітери сусідніх громад.

Читать далее

«НАДВЕЧІР’Я» - ПОРА ТВОРЧОСТІ!

190717 3Великим та яскравим гала-концертом у міському центрі дозвілля в неділю, 16 липня, відзначив своє 25-річчя від часу заснування ветеранський клуб, створений при тепер уже міській бібліотеці.
Близько двох десятиліть незмінним керівником і душею ветеранського колективу була Катерина Казимирівна Малецька, людина надзвичайно активної вдачі, котра, на жаль, вже відійшла у засвіти. А нині ним керує Лариса Рукінова. Саме вона, як ведуча звітного концерту, повідала глядачам історію цього чудового аматорського об’єднання за інтересами.

Читать далее

ЗА МИР В УКРАЇНІ ТА ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ

190717 2молились у Сарнах чиновники разом з предстоятелем УПЦ Онуфрієм
Предстоятель УПЦ Онуфрій, митрополит Київський і всієї України, приїжджав у Сарни, щоб помолитись за мир в Україні. У Свято-Покровському кафедральному соборі міста була звершена літургія.
На ній разом з предстоятелем УПЦ молились за мир в Україні та припинення війни заступниця голови Рівненської обласної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, голови Сарненської, Рокитнівської, Костопільської, Володимирецької, Березнівської та Дубровицької райдержадміністрацій.

Читать далее

ВКЛОНИЛИСЯ ПРАХУ ГЕРОЯ

190717 1У вівторок, 18 липня, на міському кладовищі керівники міста та району поклали квіти на могилу учасника АТО І.В.Черняка, який три роки тому загинув у бою за Попасну.
Ось як повідомляється про життя героя, батьки якого родом з нашого міста, у статті з Вікіпедії: «Черняк Ігор Васильович (1980 — 18 липня 2014) — солдат МВС України, учасник війни на сході України…Навчався у Золочівській загальноосвітній школі № 2 ім. Маркіяна Шашкевича, закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Працював у комерційному банку, потім на будівництві. Активний учасник подій на Майдані у Києві під час революції Гідності.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них