• Home

27 липня 2017

ТАЛАНТАМИ СЛАВИЛИ СЕЛО

270717 6Звітний концерт учасників художньої самодіяльності під назвою «Пісня нас єднає», який зібрав велику кількість глядачів, відбувся 23 липня в філіалі «Клуб Перенятин» комунального закладу «Радивилівський міський будинок культури».
Самодіяльні артисти зачарували присутніх своїми виступами, даруючи їм   хвилини радості.  Звучали пісні у виконанні Софії Гончук, Даші Гладун та Мирослава Воронка. Учасники дитячого вокального ансамблю співали українські пісні сучасних авторів « Ми щасливі діти» та « Калинова Україна».

Читать далее

ЛЮДИ, МЕНІ НАБРИДЛО ІМІТУВАТИ СПОВІДЬ

270717 4:крик душі молодого священика із Галичини
Я втомився щодня промовляти слова Анафори «І сотвори ото хліб цей Пречистим Тілом Христа Твого, а Те, що в чаші, — чесною Кров’ю, перетворивши Духом Твоїм Святим…». Втомився не тому, що мені лінь чи важко, чи щось інше, а втомився від того стиду, який, переважно, переживаю, бо через мене, грішного, і на мій заклик приходить сам Бог, а Його…А Його тут ніхто не чекає

Читать далее

ГАЗЕТА «ВОЛИНЬ» ПРО ГРУШЕВСЬКОГО

270717 3З 1 вересня 1941 р. в Рівному почав видаватися новий часопис «Волинь», який очолив  видатний український письменник Улас Самчук ( 9 липня 2017 року минуло 30 років від дня його смерті). Він зумів залучити до співробітництва з газетою цілу плеяду чудових українських письменників, серед них: Олег Ольжич (Кандиба), син відомого українського поета О.Олеся, Олена Теліга, Євген Маланюк, Юрій Клен, Федір Дудко, Юрій Горліс-Горський. Газету слід було читати між рядками, тому що саме таким способом вона доносила до населення ідеї українства.

Читать далее

А ЖДУН ХАЙ ПОЧЕКАЄ…

270717 2Ця неоковирна, з погляду естета, фігура все частіше використовується у ЗМІ, лишаючись, водночас, маловідомою для пересічного українця. А звуть її, хто «ждуном», хто – «почекуном»…
Офіційна її назва — Homunculus loxodontus — скульптура нідерландської художниці Маргріт ван Бріфорт, створена 2016 року для Лейденського університету (Нідерланди). За задумом авторки «Ждун» — це «моторошна і незвичайна помісь людини із північним морським слоном і величезною личинкою комахи, без ніг, зате з людськими руками й безліччю складок, яка, здається, відображає сувору дійсність будь-якої події, що відбувається в нашому, не надто райдужному, житті».

Читать далее

СПЛАТА АЛІМЕНТІВ - НЕ ПРАВО, А ОБОВ’ЯЗОК

270717 1З метою належного, своєчасного та якісного виконання судових рішень про стягнення аліментів, а також з метою надання практичної допомоги неповним сім’ям з дітьми у підготовці до навчального року в частині матеріального забезпечення за рахунок стягнення заборгованих сум по аліментах, Радивилівським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області заплановано проведення акції «Сплата аліментів - не право, а обов’язок!», яка триватиме з 01.08.2017 по 01.10.2017.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них