• Home

29 липня 2017

…ЧИ Ж, ТАКИ, БИДЛО?

290717 3Цю сентенцію чув не від одного нашого землячка-заробітчанина: я, мовляв, поляків, не люблю – вони на нас «бидло» кажуть! Воно то й, дійсно, якось так…Кому ж приємно, як тебе, людину, худобиною називають? Але озирнімося навкруг, замислімося над власною поведінкою, вчинками, словами сусідів, знайомих…
Посеред білого дня, у неділю, на вулиці, прямо під парканом бугаївського магазину «Барвінок» шістдесятирічний чоловік взявся собі справляти малу нужду. Коли ж йому зробив зауваження вдвічі молодший, але, очевидячки, настільки ж більш свідомий, - затіяв ще й бійку! Як це, мовляв, хтось посмів вказувати: куди і коли йому люрити?..

Читать далее

НЕЗАКОННІ ЗБРОЯ ТА БОЄПРИПАСИ: КРАЩЕ ЗДАТИ

290717 2На території району з 19 липня по 5 серпня проходять профілактичні заходи, які спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, протидії злочинності, забезпечення охорони прав і свобод людини, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.
Нагадуємо, що, відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю та вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них