• Home

31 липня 2017

31 липня 2017

РЯТУВАЛИ ВРАЖЕНОГО СТРУМОМ…

300717 3Здійснити цю операцію за лічені секунди неподалік від дороги на Немирівку було дуже непросто. Насамперед рятувальнику потрібно було вбезпечити самого себе від можливого електричного удару. Потім вправно вибратися на високий бетонний стовп, впевнитися у відсутності напруги на навколишніх дротах, надійно укріпити потерпілого на рятувальному тросі…

Читать далее

ВТОПИЛОСЯ ЧЕТВЕРО ЛЮДЕЙ

300717 2Два нещасних випадки днями трапилися в Гощанському районі. Там в річці Горинь втопився сорокаоднорічний житель села Бугрин та двадцятичотирирічний хлопець з Гощі.
Забрала річка Горинь і життя тридцятисемирічного чоловіка з села Ставок в Костопільському районі.

Читать далее

ОГЛЯД ДИТСАДКІВ: КРАЩИЙ - НЕМИРІВСЬКИЙ

300717 1У розпалі чудова літня пора, однак дбайливі господарі завжди намагаються вчасно підготуватися до осінньо-зимового періоду. Саме тому відповідно до наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради від 15.06.2017 № 114 «Про проведення огляду готовності закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської об’єднаної територіальної громади до нового 2017/2018 навчального року та до функціонування в осінньо-зимовий період» комісією, що складається із спеціалістів міської ради та її структурних підрозділів, розпочався моніторинг з питань вивчення стану готовності вище вказаних закладів до нового навчального року та до зими.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них