• Home

липня 2017

31 липня 2017

РЯТУВАЛИ ВРАЖЕНОГО СТРУМОМ…

300717 3Здійснити цю операцію за лічені секунди неподалік від дороги на Немирівку було дуже непросто. Насамперед рятувальнику потрібно було вбезпечити самого себе від можливого електричного удару. Потім вправно вибратися на високий бетонний стовп, впевнитися у відсутності напруги на навколишніх дротах, надійно укріпити потерпілого на рятувальному тросі…

Читать далее

ВТОПИЛОСЯ ЧЕТВЕРО ЛЮДЕЙ

300717 2Два нещасних випадки днями трапилися в Гощанському районі. Там в річці Горинь втопився сорокаоднорічний житель села Бугрин та двадцятичотирирічний хлопець з Гощі.
Забрала річка Горинь і життя тридцятисемирічного чоловіка з села Ставок в Костопільському районі.

Читать далее

ОГЛЯД ДИТСАДКІВ: КРАЩИЙ - НЕМИРІВСЬКИЙ

300717 1У розпалі чудова літня пора, однак дбайливі господарі завжди намагаються вчасно підготуватися до осінньо-зимового періоду. Саме тому відповідно до наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради від 15.06.2017 № 114 «Про проведення огляду готовності закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської об’єднаної територіальної громади до нового 2017/2018 навчального року та до функціонування в осінньо-зимовий період» комісією, що складається із спеціалістів міської ради та її структурних підрозділів, розпочався моніторинг з питань вивчення стану готовності вище вказаних закладів до нового навчального року та до зими.

Читать далее

29 липня 2017

…ЧИ Ж, ТАКИ, БИДЛО?

290717 3Цю сентенцію чув не від одного нашого землячка-заробітчанина: я, мовляв, поляків, не люблю – вони на нас «бидло» кажуть! Воно то й, дійсно, якось так…Кому ж приємно, як тебе, людину, худобиною називають? Але озирнімося навкруг, замислімося над власною поведінкою, вчинками, словами сусідів, знайомих…
Посеред білого дня, у неділю, на вулиці, прямо під парканом бугаївського магазину «Барвінок» шістдесятирічний чоловік взявся собі справляти малу нужду. Коли ж йому зробив зауваження вдвічі молодший, але, очевидячки, настільки ж більш свідомий, - затіяв ще й бійку! Як це, мовляв, хтось посмів вказувати: куди і коли йому люрити?..

Читать далее

НЕЗАКОННІ ЗБРОЯ ТА БОЄПРИПАСИ: КРАЩЕ ЗДАТИ

290717 2На території району з 19 липня по 5 серпня проходять профілактичні заходи, які спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, протидії злочинності, забезпечення охорони прав і свобод людини, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.
Нагадуємо, що, відповідно до статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» особам, які незаконно зберігають зброю та вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Читать далее

102 ІНФОРМУЄ ( станом на 25.07.17 р.)

290717 1ШАХРАЙСТВА ТРИВАЮТЬ
Попередньо розрахувавшися за дитячий візок  на Інтернет-сайті "ОLХ", 31-річний чоловік позбувся близько півтори  тисячі гривень. Після переказу грошей зв’язок із продавцем, звичайно ж,  припинився.
Шановні жителі Радивилівщини! Будьте обережні!
При купівлі в режимі онлайн  оплачуйте товар при його надходженні. Продавець намагатиметься дуже довго працювати  над тим, щоб заслужити на довіру покупця. Намагатиметься подружитися, знайти спільні інтереси.

Читать далее

27 липня 2017

28 ЛИПНЯ - ДЕНЬ СВЯТОГО РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА

270717 71029 років тому Господь послав на Київську землю свого обранця. Ним стала людина, яка зіграла важливу роль в історії тоді ще Київської Русі. Завдяки ній ми знайшли віру в Істинного Бога, стали православними християнами.
«Червоне сонечко», «князь», «великий», «рівноапостольний» і нарешті «Святий». Всі ці описи зводяться до однієї особистості - Святого рівноапостольного і Великого князя Володимира.
Житіє просвітителя з історичної подробицею збережено в літописі преподобним Нестором і коротко накреслено майже сучасним йому чорноризцем Печерським Яковом.

Читать далее

ТАЛАНТАМИ СЛАВИЛИ СЕЛО

270717 6Звітний концерт учасників художньої самодіяльності під назвою «Пісня нас єднає», який зібрав велику кількість глядачів, відбувся 23 липня в філіалі «Клуб Перенятин» комунального закладу «Радивилівський міський будинок культури».
Самодіяльні артисти зачарували присутніх своїми виступами, даруючи їм   хвилини радості.  Звучали пісні у виконанні Софії Гончук, Даші Гладун та Мирослава Воронка. Учасники дитячого вокального ансамблю співали українські пісні сучасних авторів « Ми щасливі діти» та « Калинова Україна».

Читать далее

«…ПІСНЯ, ЯК ВІТЕР, НЕ ЗНАЄ МЕЖІ!»

270717 5Творчий звіт аматорських колективів під назвою «Україна - єдина» відбувся 23 липня у приміщення філіалу «БК с.Підзамче».
На звіті були представлені всі жанри та форми роботи установи, а саме:  жіночий , молодіжний , дитячий вокальні  ансамблі (керівник Надія Додь), молодіжний танцювального  колективу «Водограй» (керівник Світлана  Атаденко), учасники гуртка художнього читання та   любительського   об’єднання  «Гармонія». Загалом у звіті  було задіяно  понад  50  учасників художньої самодіяльності будинку культури.

Читать далее

ЛЮДИ, МЕНІ НАБРИДЛО ІМІТУВАТИ СПОВІДЬ

270717 4:крик душі молодого священика із Галичини
Я втомився щодня промовляти слова Анафори «І сотвори ото хліб цей Пречистим Тілом Христа Твого, а Те, що в чаші, — чесною Кров’ю, перетворивши Духом Твоїм Святим…». Втомився не тому, що мені лінь чи важко, чи щось інше, а втомився від того стиду, який, переважно, переживаю, бо через мене, грішного, і на мій заклик приходить сам Бог, а Його…А Його тут ніхто не чекає

Читать далее
Китайские телефоны и все для них