• Home

03 серпня 2017

ЗАКЛАЛИ ХРАМ НА ЧЕСТЬ ВВЕДЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

030817 4Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький звершив Богослужіння та закладку храму в Радивилові, повідомляє Рівненська єпархія УПЦ.
На місці старовинного храму, який було знищено у роки Другої світової війни зараз діє тимчасовий храм. У храмі було звершено Божественну Літургію архієрейським чином.

Читать далее

ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ПО-РАДИВИЛІВСЬКИ

030817 3провели нещодавно на центральній вул.. Почаївській нашого райцентру спеціалісти служби автомобільних доріг у Рівненській області
Якщо розповісти про це ноу-хау у кількох словах, виглядав той ремонт приблизно так: поцвиркали злегенька чимось ріденьким чорного кольору та посипали чимось дрібненьким сірого кольору. І поїхали до Рівного. Звітувати про успішне завершення «ямкового ремонту».

Читать далее

ОБЕРЕЖНО, БОРЩІВНИК !

030817 2Розпочався сезон цвітіння небезпечного та отруйного бур’яну – борщівника Сосновського. Навіть найменше торкання до рослини, особливо під час викидання цвітоносів, викликає сильні опіки, які важко гояться, викликають ряд дерматитів.

У випадку, якщо краплина соку цієї отруйної рослини попала на тіло або відбувся дотик до рослини, то ту ділянку тіла необхідно терміново закрити щільною тканиною, щоб запобігти попаданню сонячних променів, а потім добре промити холодною водою з милом.

Читать далее

МОРОЗЕ, МОРОЗЕНКУ…

030817 1Ну, що ще простіше? Всі ж ми знаємо: "Ой, Морозенко, Морозенку, ти – славний козаче…". А щоб Ви розповіли іноземцю про Морозенка? Яке ім’я славного героя? Звідки він?
Виявилося, що справжнє ім’я козака з галицько-подільського шляхетського роду Станіслав Павлович Мрозовицький, прийшов він у світ у селищі Кровинка на Тернопільщині. Його батько – підстароста у містечку Теребовлі поблизу Тернополя.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них