• Home

07 серпня 2017

«НЕ ХОЧЕМО ЗАГЛЯДАТИ В ЧУЖУ КИШЕНЮ

070817 3, але й не хочемо ходити з простягнутою рукою» - сказав, зокрема, аналізуючи результати розвитку об’єднаної громади у І півріччі 2017 року, міський голова М.А.Карапетян.
-    Головне завдання керівництва органів місцевого самоврядування – якісне забезпечення населення набором послуг, – відзначив на початку нашої розмови Микола Аракелович. - В належному стані має знаходитись уся інфраструктура, дорожня мережа, водо- і каналізаційні споруди…У нас в 2017 році на баланс міської ради передано багато закладів дошкільного виховання, освіти та культури, розташованих на території колишніх сільських рад, які потребують чималих капіталовкладень...

Читать далее

ЖИТИ У СВІТІ КРАСИ

070817 2Відкрито другу групу постійного перебування дітей в Дружбівському ДНЗ
Діти повинні жити у світі краси, гри, музики, малюнка, фантазії та творчості. Саме тому у нашому закладі створені усі умови для атмосфери затишку та доброзичливості. Тут дітки отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, стають здоровими  та міцними духом, знаходять перших друзів.

Читать далее

СВЯТИЙ ВЕЛИКОМУЧЕНИК І ЦІЛИТЕЛЬ

070817 1У середу, 9 серпня, Православна Церква вшановує пам'ять великомученика і цілителя Пантелеймона. Йому моляться про зцілення душі і тіла.
Великомученик Пантелеймон народився у сім’ї знатного язичника у Никомідії (на північному заході Малої Азії) у IV столітті н.е. Мати святого була таємною християнкою, вона рано померла. Батько віддав отрока на навчання до прославленого лікаря Євфросина...

Читать далее
Китайские телефоны и все для них