• Home

14 серпня 2017

ПРОГРАМА святкових заходів з нагоди відзначення Дня Прапора та 26-ї річниці незалежності України

140817 523 серпня
Урочиста церемонія підняття Державного прапора України  
Початок о 10:00 год.
Площа Незалежності
23 серпня
Церемонія покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків   
Початок о 10:30 год.
24 серпня
Молебень за Україну
Початок о 09:00 год.
Храми Радивилівської ОТГ

Читать далее

ДО ЛАВРИ – ХРЕСНОЮ ХОДОЮ

140817 4Із завмиранням серця чекаємо ми щороку великого свята – Почаївської ікони Божої Матері. П’ятого серпня на гору Почаївську прибуває сила-силенна паломників. Чимало людей приїжджає автотранспортом, багато ж ідуть пішки.
Ми, прихожани храму Святого Великого Благовірного князя Олександра Невського, в п’ятницю о 1.00 год. ночі зібралися на молебен. Після молитви понад півтисячі паломників відправилися хресною ходою до Почаєва. Раділи тим, що серед нас було дуже багато молоді, дітей – буде кому нести нашу віру в майбуття.

Читать далее

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЕФЕКТ – БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ!

140817 3Так стверджує більшість відвідувачів відділення денного перебування Радивилівського територіального центру соціального обслуговування, які проходили тут курс призначених лікарями різноманітних процедур. Рядки сухої статистики стверджують: за перше півріччя нинішнього року у відділенні денного перебування було надано соціально-медичні послуги 278 громадянам, з яких 222 – похилого віку, а 58 – інваліди.
 
У здорової людини багато бажань.
 У хворої  одне – бути здоровим!
    
Кращими традиціями нашого народу завжди вважалися допомога знедоленим та нещасним, надання притулку бездомним, захист старості та немічності, порятунок хворих, калік, скривджених життєвими обставинами. У нашому районі цю важливу місію вже ось два десятиліття високо професійно і кваліфіковано виконують працівники територіального центру соціального обслуговування,  створеного рішенням районної ради в червні 1995 року на базі відділення соціальної допомоги по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян вдома.

Читать далее

ЗА ТИЖДЕНЬ - 99 УТОПЛЕНИКІВ!

140817 1Спека, яка минулого тижня панувала майже по всій території України, призвела не тільки до різкого збільшення кількості пожеж у природних екосистемах, а ще й суттєво вплинула на статистику загиблих на воді. Знову фіксуємо вражаючий показник: 99 громадян загинули на водних об'єктах країни у період з 31 липня по 6 серпня. Зазвичай, відпочинок біля води — чи не найкращий спосіб охолодитися, коли за вікном прогнозують понад 35 градусів. Однак, якщо нехтувати елементарними правилами безпеки та заборонами, дозвілля може завершитися справжньою трагедією.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них