• Home

26 серпня 2017

ВИДУРИЛИ МАЙЖЕ 22 ТИСЯЧІ !

260817 4До 39-річнoї житeльки міста Рaдивилів, що на Рівненщині, зaтелефонували нeвідомі. Вони предстaвившись прaцівниками бaнку та пoвідомили про збiй у систeмі.
За трaдиційною схeмою розповіли, що для збeреженні кoштів на рaхунку, їй нeобхідно назвaти номeр кaртки. Жінка це і зробила. Далі вона назвалa зловмисникам і кoди дoступу, що нaдходили у cмс-повідомлeннях.

Читать далее

ЗАСУДЖЕНО ЗА КРАДІЖКИ ТА ГРАБІЖ

260817 3Демидівський районний суд підтримав позицію прокуратури та, розглянувши обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя Радивилівського району, визнав його винним у вчиненні ряду крадіжок та грабежу (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.185, 186 КК України).

Читать далее

ПОЦІЛУВАЛИСЯ… ТРАКТОР З БУСОМ

260817 2ДТП сталося по обіді 18 серпня у селі Михайлівка Радивилівського району.

Як повідомили очевидці, там зіткнулися трактор із напівпричепом та бус.
Наразі всі обставини ДТП встановлюються.

Читать далее

ДЕЩО ПРО ПІКАНТНЕ В ЖИТТІ НАШИХ ПРАЩУРІВ...

260817 1Нещодавно натрапила на твердження, що вкінці ХVІІІ ст. населення Лівобережної України різко скорочувалося "як через часте взяття до війська, так і через венеричні хвороби, якими заражені всі жителі". Таке, звичайно, шокувало, зважаючи на популяризовану охайність, чистоту й порядність наших пращурів…
Виявляється, венеричні захворювання на території українських земель зустрічалися ще в кінці ХV ст. Спочатку їхніми "носіями" були шляхта та населення великих міст.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них