• Home

серпня 2017

22 серпня 2017

РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ

220817 6ПРОГРАМА
заходів з нагоди відзначення Дня Прапора та 26-ї річниці незалежності України
23 серпня
Урочиста церемонія підняття Державного прапора України  
Початок о 10:00 год.
Площа Незалежності
23 серпня
Церемонія покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків   
Початок о 10:30 год.
24 серпня
Молебень за Україну
Початок о 09:00 год.
Храми Радивилівської ОТГ

Читать далее

ВІДРЕМОНТУВАЛИ ДАХ, СПРАВИЛИ «КВІТКУ»

220817 5Приводом дзвінко заспівати пісню та розкраяти запашний коровай для жителів с.Гаї-Лев’ятинські стало завершення капітального ремонту покрівлі клубу, що донедавна перебувала у аварійному стані.
У цьому селі немає ані школи, ні дитсадка. Зате талановитих серед дітей та молоді, а також жителів більш поважного віку – повні пригоршні. І всі вони горнуться у старенький клуб, де неодмінно кожне знаходить собі заняття за інтересами. Щороку поповнюються лави учасників драматичного, вокального гуртків. А віднедавна тут ще й виявили ініціативу опановувати мистецтво танцю. Працює клуб, вирує й дозвілля в селі: тут часто організовуються тематичні концерти, вечори відпочинку, проходять багатолюдні дискотеки. Наскільки щедра талантами тамтешня громада, яскраво засвідчив, зокрема, і творчий звіт, що відбувся у Гаях-Лев’ятинських наприкінці цього липня: розгорнутий  репортаж про гарно організовану мистецьку подію було вміщено на сторінках нашого видання.

Читать далее

«КИДАЙМО, БАТЬКУ, ТОРГУВАТИ!..»

220817 4«…бо нема чим здачу давати» - цією фразою завершується відомий анекдот про двох торгівельників-невдах. Сумні наслідки бездарно організованого бізнесу цілком реально можуть спіткати і районне комунальне підприємство «Аптека», якщо його керівництво терміново не зверне увагу на збільшення дохідної частини.
Таку обов’язкову вимогу депутати поставили завідуючій КП «Аптека» І.Б.Гармадій під час засідання 23-ї чергової сесії районної ради, яка відбулась минулої п’ятниці, 11 серпня. Заслухавши її звіт за 2016-2017 роки, який було передбачено порядком денним роботи сесії, зокрема, голову постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, депутата І.В.Школяра відверто шокувало, що за час минулорічної діяльності підприємство отримало в якості прибутку аж…7900 гривень.

Читать далее

«ПРАВДА ПРО...»

220817 3Близько 80 підлітків з нашого міста і не тільки провели перший тиждень серпня у селі Криворівня серед мальовничої природи Карпатських гір у християнському таборі «Truth about…» («Правда про…»), який був організований  церквою ЄХБ м. Радивилова.  Це був особливий і благословенний час, адже Божа присутність відчувається по-особливому, коли бачиш велич Його творіння, коли аж подих захоплює від краси Карпат.
Кожен наш ранок починався з енергійної зарядки та прославлення Бога в піснях. Щоденно учасники табору мали можливість дізнаватися правду, яка записана в Божому Слові. Правду про створення світу, про гріхопадіння, про Закон Мойсея, про жертву Ісуса Христа і про їхню можливість впливати на світ. Вони обговорювали ці теми із духовними лідерами на біблійних уроках та могли почути ще багато важливого на вечірніх зібраннях. Саме тому цього року табір отримав таку назву.

Читать далее

«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ, МОЯ ЗЕМЛЯ»

220817 2Творчий звіт місцевих аматорських колективів художньої самодіяльності під такою назвою відбувся у неділю, 13 серпня, в приміщенні клубу с.Дружба.
У святковій атмосфері зібралась чимала кількість глядачів, адже у концерті  були задіяні десятки односельців, від найменших до найстарших. Дуже різносторонньою та насиченою була програма звітного концерту. На сцені демонстрували красу української пісні  жіночий  та молодіжний  вокальні ансамблі, демонстрували свою запальну енергію та вокальні таланти біля мікрофону і діточки,  тріо, дуети, а також окремі виконавці.

Читать далее

СПОРТИВНИЙ СЕРПЕНЬ: ТУРНІРИ, РЕЗУЛЬТАТИ

220817 1Команди-учасники чемпіонату району з футболу в другому колі зіграли два тури. Так, команді ФК «Ситне» 6 серпня зараховано технічну поразку за неявку на гру в Гаї-Лев’ятинські з командою «Лев», а гру ФК «Лємакс» с.Пустоівання - ФК «Захід-Соя» с.Дружба було перенесено. В цей ігровий день радивилівська команда «Спрінтер» з рахунком 4 : 2 перемогла футбольний клуб «Башарівка», а ФК «Бугаївка» з рахунком 5 : 3 обіграла сусідів по турнірній таблиці ФК «Теслугів».
Досить неочікуваними результатами завершились ігри наступної неділі.

Читать далее

17 серпня 2017

У РАДИВИЛОВІ ЗНОВУ ЗАПРАЦЮВАВ СУД

У вівторок, 15 серпня, голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович познайомив працівників Радивилівського районного суду з Дмитром Мельником, який до цього працював суддею у Демидівському районному суді, а указом Президента 7 серпня цього року відправлений у відрядження терміном до шести місяці на роботу cуддею Радивилівського районного суду.

Читать далее

СЛУЖБА 102 ІНФОРМУЄ (станом на 15.08.17)

170817 1За чотири тисячі рятувала родича
Заїжджені шахрайські історії на тему: «Ваш син чи інший  близький родич у поліції», як і корисливі дзвінки псевдопрацівників різних фінансових установ продовжують поповнювати рахунки пройдисвітів на кругленькі суми.
Днями зловмисники збили з пантелику та обдурили на чотири тисячі гривень чергову жертву. Своїх кревних, зокрема, позбулася 67-річна жителька нашого району, яка щиро повірила в стару, як світ, шахрайську байку про те, що її близький родич у поліції: затриманий, так би мовити, за вчинення тяжкого злочину.

Читать далее

15 серпня 2017

«БИТВА ЗА ВРОЖАЙ»

150817 3Саме так і ніяк інакше, називали чверть віку тому щорічні кампанії зі збирання зернових та інших сільгоспкультур. А були ж ще й інші «битви» - за підвищення надоїв та приростів ваги, битви з безкультур’ям, розхлябаністю, бракоробством, несунами, - нєсть їм числа...

Читать далее

КОРИСНІ КНИЖЕЧКИ ТАМАРИ БАЦМАЙ

150817 2Ніщо на світі не відбувається просто так. Просто так не зустрічаються люди, просто так не народжуються діти і книги. Переді мною на столі лежить дитяча книжечка «Працьовитий павучок». Її написала співробітниця головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, уродженка нашого району  Тамара Бацмай.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них