• Home

14 вересня 2017

ДО ПРЕЗИДЕНТА – ПО КАРТОПЛИННЮ…

140917 3Кожна важлива подія має своє закулісся, про яке газетяр при її висвітленні , як правило, не згадує. Специфіка професії зобов’язує знаходити методи та способи отримання інформації, не зважаючи ні на які обставини, з природними катаклізмами включно. Так нас вчили на факультеті журналістики: якщо тебе не впускають у двері, спробуй у вікно, у крайньому випадку – через комин…Ніби й іронія, але в реальному житті і таке трапляється.

У номері від 1 вересня я оперативно повідомив про церемонію відкриття у сусідніх Бродах заводу за участю Президента України. Сама по собі така подія вже неординарна, проте ситуація, що склалася навколо його візиту, на мою думку, також вартує окремої розповіді.

Читать далее

СПОРТИВНЕ СВЯТО – НА СТАДІОНАХ

140917 2З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, на стадіоні ССОК «Веселка», сектором молоді та спорту Радивилівської районної адміністрації було проведено  два традиційних турніри з міні-футболу.

У турнірі серед любителів взяло участь 6 команд формату «3 х 3», які, за жеребом, було розділено на дві групи. Першого дня змагань відбулись ігри групового етапу, в яких команди грали кожна з кожною в одне коло. В першій групі команда «Добробуд» впевнено обіграла команди «Атлант» та «Блискавку», а другій групі команда «Ветеран» не залишила шансів командам «Аматор» і ФК «Цибухів».

Читать далее

СПОРТ – ЗДОРОВ’Я, СИЛА ДУХУ І КРАСА

140917 1Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Спорт – ціла наука, філософія, що не визнає ні алкоголю, ні тютюну. Спорт – режим, що дозволяє раціонально розподіляти свій час.  Спорт – сила волі, прагнення до перемоги, прагнення бути кращим. Спорт – це ясні думки. Спорт – це краса, це посмішки й щастя вас і ваших близьких.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них