• Home

23 вересня 2017

«ВБИТІ ДОРОГИ»

230917 3-         цей доволі влучний, хоч і не літературний, вираз все частіше використовується у журналістиці та в діловій термінології. Бо ж на папері такі об’єкти ніби й «живі», а реально – вбиті. І оживити їх вже не допоможе ні чудодійна вода з казочок, ні багатомільйонні капіталовкладення на «ямкові ремонти». Їх можна лише «поховати», позгрібавши до рівня ґрунту, а натомість спорудити абсолютно нові.

Фото, зроблені нещодавно на відтинку автотраси на Почаїв, між селами Батьків та Башарівка Радивилівської об’єднаної територіальної громади, та біля залізниці у райцентрі, чітко і рельєфно ілюструють жалюгідний стан, власне, більшості шляхів у нашому регіоні.

Читать далее

ПІДПИСАНО ПРОПОЗИЦІЮ

230917 2На початку вересня ц.р. представники Повіту Krasnostawskiego і Міста Radziwiłłów (Україна) підписали Повну Підготовчу Пропозицію про дофінансування у рамках Програми Транскордонного Співробітництва PL-BY-UA 2014-2020 спільного проекту під заголовком "ВІДКРИТІ ДОРОГИ - Поліпшення транскордонної доступності Повіту Krasnostawskiego і міста Radziwiłłów через спільні інвестиції в транспортну інфраструктуру".Пропозиція була складена в день 4 вересня ц.р. до Спільного Технічного Секретаріату.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них