• Home

вересня 2017

29 вересня 2017

«ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ТАКИЙ ПЕКЕЛЬНИЙ...»

290917 4Я щороку важко переживаю цей останній тиждень вересня, коли не стало Юри. Сиджу вечорами наодинці і розмовляю з ним. Цього року - особливо: так само цього злощасного вечора 22 вересня, як і 15 років тому, лив безперервно дощ. Останній дощ у його житті. І ми ніколи не дізнаємось, чому він опинився того вечора далеко за містом на кільцевій дорозі.

Читать далее

ЗАПРАЦЮВАВ ВЕБ-ПОРТАЛ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ЗВЕРНЕНЬ

290917 3Для зручності громадян та задля уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерством юстиції затверджено пілотний проект, яким запроваджено роботу веб-порталу "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

Завдяки такому електронному сервісу подати документи до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану можна через мережу Інтернет, не виходячи із дому. Скористатися таким нововведенням досить просто, маючи персональний компютер та підєднання до мережі Інтернет. Вхід на вже згаданий веб-портал можливий за посиланням: http:dracs.minjust.gov.ua.

Читать далее

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

290917 2Радивилівська міська рада запрошує долучитися до проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відбудуться в неділю, 1 жовтня, в

Читать далее

ЗАПРОШУЄМО НА ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР!

290917 1У суботу, 30 вересня, за Кубок міського голови змагатимуться команди лікарів з міст Києва, Дніпра, Вінниці та Рівного.

Змагання проходитимуть за підтримки Української футбольної асоціації медиків та Радивилівської міської ради.

Читать далее

27 вересня 2017

«ВІСКАРЯ» НЕ БАЖАЄТЕ? МОРЕ НЕРОЗЛИВАНЕ!

270917 1Ліквідовано підпільне виробництво елітного алкоголю

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області ліквідували незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю під брендами відомих марок.

В рамках проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 та ч.1 ст. 199 КК України встановлено, що групою осіб здійснюється незаконне придбання з метою збуту, транспортування та зберігання з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

Читать далее

25 вересня 2017

«КОТЯЧА СІМЕЙНА ІДИЛІЯ»

250917 1-         таким заголовком ми вирішили об’єднати дві не надто якісні фотографії, принесені у редакцію одним з наших читачів.

Само собою зрозуміло, що опублікувати їх на сторінках тижневика – справа безнадійна – результатом стануть…дві сірі плями. Тому розміщаємо їх на сайті: оцінювати вам.

Читать далее

24 вересня 2017

ОБМІНЯЛА. ГРОШІ НА ПАПІР…

240917 2У Радивилівському районі сталося ще одне шахрайство з грішми. Двоє жінок зуміли обвести подружжя навколо пальця і заволодіти їхніми 22 тис. гривень.

У поліції Рівненської області розповіли, що до обійстя 79-річної жительки села Пустоіванне навідались дві жінки, які представились працівниками Пенсійного фонду. Обоє почали запевняти господиню та її чоловіка у грошовій реформі та необхідності заміни старих гривневих купюр на нові.

Читать далее

23 вересня 2017

«ВБИТІ ДОРОГИ»

230917 3-         цей доволі влучний, хоч і не літературний, вираз все частіше використовується у журналістиці та в діловій термінології. Бо ж на папері такі об’єкти ніби й «живі», а реально – вбиті. І оживити їх вже не допоможе ні чудодійна вода з казочок, ні багатомільйонні капіталовкладення на «ямкові ремонти». Їх можна лише «поховати», позгрібавши до рівня ґрунту, а натомість спорудити абсолютно нові.

Фото, зроблені нещодавно на відтинку автотраси на Почаїв, між селами Батьків та Башарівка Радивилівської об’єднаної територіальної громади, та біля залізниці у райцентрі, чітко і рельєфно ілюструють жалюгідний стан, власне, більшості шляхів у нашому регіоні.

Читать далее

ПІДПИСАНО ПРОПОЗИЦІЮ

230917 2На початку вересня ц.р. представники Повіту Krasnostawskiego і Міста Radziwiłłów (Україна) підписали Повну Підготовчу Пропозицію про дофінансування у рамках Програми Транскордонного Співробітництва PL-BY-UA 2014-2020 спільного проекту під заголовком "ВІДКРИТІ ДОРОГИ - Поліпшення транскордонної доступності Повіту Krasnostawskiego і міста Radziwiłłów через спільні інвестиції в транспортну інфраструктуру".Пропозиція була складена в день 4 вересня ц.р. до Спільного Технічного Секретаріату.

Читать далее

«ЗОЛОТА ОСІНЬ» - В КОЗИНІ

230917 1Як повідомляється на офіційному сайті, Козинська об’єднана територіальна громада запрошує на фестиваль-ярмарок «Золота осінь», який відбудеться 24 вересня в центрі села.

У програмі свята, котре розпочнеться о 14.00 год., – козацькі забави, виступи аматорських творчих колективів. Будуть розгорнуті виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва та краєзнавча виставка.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них