• Home

02 жовтня 2017

«НАША «КЛАСНА»

021017 3- так називали вчительку української мови і літератури міської середньої школи №1, свого керівника, Снятовську Ярославу Григорівну, її вихованці.

Вона народилася 1 квітня 1933 року в селі Острівець Теребовлянського району на Тернопіллі. Батьки, Михалків Григорій і Ольга, займались землеробством. Достатки в сім’ї були досить скромними. Початкову освіту Ярослава здобула в рідному селі, а з 5 по 10 клас навчалась у Теребовлянській середній школі. Як пригадувала пізніше, то були нелегкі роки. Приходилося щодня пішки іти по чотири кілометри до Теребовлі, а потім назад стільки ж. І так – протягом шести років навчання. До школи ходили гуртом, бо дорога пролягала через ліс, а восени і зимою доводилося виходити зарання.

Читать далее

СПІВПРАЦЯ ЮНИХ КОРДОНІВ НЕ ЗНАЄ

021017 1Цього року вересень видався незвичайним для нас, учнів Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія». Адже Представництво Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у м.Львові запросило команду нашого закладу взяти участь у фінальних транскордонних змаганнях для шкіл в рамках Дня європейської співпраці.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них