• Home

02 жовтня 2017

ОТИТ НЕ ВИЛІКУВАТИ ЧАСНИКОМ

021017 4, а гайморит – краплями від нежитю…

У медиків є чимало профільних свят. Одне з них, 29 вересня, відзначають, зокрема, ЛОР-лікарі, які спеціалізуються на хворобах вуха, горла, носа. Без отоларинголога обійтися так само важко, як і без будь-якого іншого медичного фахівця. Лор-органи настільки чутливо взаємопов’язані один з одним, що тільки кваліфікований спеціаліст, без шкоди для хворого, може розпізнати недугу та призначити правильне лікування.

Читать далее

«НАША «КЛАСНА»

021017 3- так називали вчительку української мови і літератури міської середньої школи №1, свого керівника, Снятовську Ярославу Григорівну, її вихованці.

Вона народилася 1 квітня 1933 року в селі Острівець Теребовлянського району на Тернопіллі. Батьки, Михалків Григорій і Ольга, займались землеробством. Достатки в сім’ї були досить скромними. Початкову освіту Ярослава здобула в рідному селі, а з 5 по 10 клас навчалась у Теребовлянській середній школі. Як пригадувала пізніше, то були нелегкі роки. Приходилося щодня пішки іти по чотири кілометри до Теребовлі, а потім назад стільки ж. І так – протягом шести років навчання. До школи ходили гуртом, бо дорога пролягала через ліс, а восени і зимою доводилося виходити зарання.

Читать далее

ГОРДІСТЬ ЛІЦЕЮ

021017 2Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати...

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.  

Осінь – найчарівніша пора року, сповнена ніжного смутку і багата на щедрі врожаї. Нещодавно у Радивилівському професійному ліцеї відбулось свято, присвячене збору врожаю.

Читать далее

СПІВПРАЦЯ ЮНИХ КОРДОНІВ НЕ ЗНАЄ

021017 1Цього року вересень видався незвичайним для нас, учнів Радивилівського НВК «Школа №1-гімназія». Адже Представництво Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у м.Львові запросило команду нашого закладу взяти участь у фінальних транскордонних змаганнях для шкіл в рамках Дня європейської співпраці.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них