• Home

04 жовтня 2017

ПОДЯКА Й КВІТИ – ВЧИТЕЛЯМ В ДАРУНОК

041017 2З нагоди професійного свята працівників освіти у четвер, 28 вересня, серед осінніх декорацій міського парку відбулась «Вчительська імпреза по-радивилівськи». Слова щирої шани та сердечної вдячності адресувались всім, хто щодня відкриває дітям захоплюючий світ знань, науки, мудрості.
Оскільки серце вчителя – неповторний, особливий світ, то й до відзначення професійного свята всіх освітян у Радивилівській об’єднаній громаді підійшли дуже творчо та з неабиякою креативністю.

Читать далее

«МНОГИХ ЛІТ!» - ВІД ГРОМАДИ ТА ВЕТЕРАНСТВА ОБЛАСТІ

041017 1Днями зустрів свою вісімдесяту осінь міський житель, ветеран праці, людина із незгасним джерелом енергії, в минулому – заступник голови Червоноармійського райвиконкому, Андрій Іванович Сисак.

На жаль, за станом здоров’я сам ювіляр не зміг долучитися до святкових урочистостей, організованих у міському центрі дозвілля та мистецтв до Дня людей похилого віку. З нагоди поважної події минулої неділі, 1 жовтня, з рясними вітаннями, квітами та подарунком до його помешкання завітали голова Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетян, голова ветеранської організації району В.А.Бондар, а також представники обласної ветеранської організації, голова ради О.І.Ковальчук та його заступник Г.О.Машкова.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них