• Home

06 жовтня 2017

«З ПІСНЕЮ ПО ЖИТТІ»

061017 5Під такою назвою минулої неділі в Немирівці відбувся творчий звіт аматорських колективів клубу-філіалу.

Українська пісня, слово, танець живе у наших душах, збагачуючи людське серце гармонією і вірою у краще майбутнє. Проникливий осінній концерт, наповнений талановитими виступами юних немирівчан, яскраво засвідчив цю прописну істину. В святковому заході взяли участь всі, хто поєднує своє дозвілля з творчістю: молодіжний вокальний ансамбль (керівник Марія Чукась), танцювальний ансамбль, солісти Марія Пицура та Анжела Андріюк.

Читать далее

«ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО» Є І У ВЕТЕРАНІВ

061017 4Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і  милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури , взаємозв’язку поколінь.

В центрі з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради на обслуговуванні знаходиться 115  одиноких непрацездатних громадян, які проживають на території нашої громади. Їх обслуговують 16 соціальних робітників . Обов’язками соціального робітника є і прибирання житла,купівля продуктів харчування та медикаментів, супровід до медичних закладів, допомога в догляді за присадибною ділянкою. Для послуг цієї категорії населення в селі Ситному діє швейна майстерня, в якій працює Янковська Галина Миколаївна . Директор центру -Олійник Євгенія Леонідівна.З нагоди цього свята, хочу розповісти про двох сестер, які проживають в селі Срібне -  Ганну Трифонівну Чалик  та Любов Трифонівну Гаврищук.

Читать далее

«МУЗИКА, ЯК КАЗКА, МУЗИКА – ЖИВА…»

061017 3Міжнародний День музики почали відзначати за рішенням ЮНЕСКО з 1975 року. Одним із ініціаторів свята був найвидатніший композитор ХХ століття Дмитро Шостакович. Цей день святкується щорічно у всьому світі великими концертними програмами: звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури, вшановуються люди, які своєю творчою працею примножують духовне багатство нашої держави. Відбулося таке мистецьке свято минулої п’ятниці і в Радивилівській школі мистецтв.

Читать далее

РЕФОРМУВАННЯ КРАЇНИ – НЕОБХІДНЕ І НЕЗВОРОТНЄ

061017 2Наприкінці минулого тижня в об’єднаних громадах району працював народний депутат України від Дубенського виборчого округу №154 О.В.Дехтярчук. Він люб’язно погодився надати інтерв’ю нашому виданню щодо найбільш животрепетних проблем, перед якими стоїть нині суспільство. Розпочали ж ми розмову з теми, яка для голови підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, чи не сама актуальна.

- Намагання противників децентралізації знівелювати її, як час показав, виявилися марними. Нарешті об’єднані громади Радивилівщини почали отримувати кошти структурної субвенції, так звані підйомні. Це значні кошти, які держава п’ять років поспіль буде виділяти на кількість сільського населення для підтримки об’єднаної громади, за моїм сприянням, по програмі економічного розвитку.

Читать далее

ДЕПРЕСІЯ: ТЕПЕР Я ЗНАЮ, ЯК БУВАЄ ВОСЕНИ...

061017 1Чи варто взагалі боротися з депресією? Сама осінь тут зовсім ні до чого, і вона навіть не здогадується про свій статус найдепресивнішої пори року. Якби ми жили по той бік екватора, то здивувалися б, яка там весела осінь. Звичайно, є різні біоритми, як у природи, так і у людини - саме вони впливають на таке звичне для нас явище як "осіння депресія".

Сучасними вченими висуваються 3 основні причини того, чому виникає осіння депресія:

Читать далее
Китайские телефоны и все для них